Wczytuję dane...

Jakie feromony polecamy? Obiektywny ranking feromonów z naszej oferty

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że moc feromonów wywołuje równie dużo reakcji pozytywnych co negatywnych. Jedni twierdza, że to jedno z najładniej opakowanych oszustw w dziejach ludzkości, a inni odpowiadają, że w ich przypadku zastosowanie odpowiedniej mieszanki odniosło spodziewany efekt i wywołało pozytywne zaskoczenie łatwością, z jaką nawiązali nowe relacje, czy też manewrowali podczas prób flirtu czy uwiedzenia. Każdego dnia otrzymujemy też zapytania od zainteresowanych tematem osób, które mniej lub bardziej ostrożnie podchodzą do tematu „magicznego” wzbudzania zainteresowania. „Jakie polecacie feromony do uwodzenia?”, „Jakie są najlepsze feromony i czym się kierować podczas wyboru?”, czy nawet „Jak poprawnie używać feromonów?” - te pytania przewijają się w Państwa myślach tak często, że postanowiliśmy opracować na ich potrzeby mały ranking mieszanek, które cieszą się naszym pełnym zaufaniem, i które z czystym sumieniem polecamy odwiedzającym nasz sklep klientom.


Ranking feromonów bezwonnych

Zacznijmy może od tego, że mieszanki feromonów dzielą się na te bezwonne, posiadające największe stężenie pierwiastków atrakcyjności oraz perfumowane, łączące uwodzący zapach z mocą zjednywania sobie sympatii innych. Jedne i drugie mają swoje zalety, ale zdecydowanie lepiej jest zacząć od asortymentu nie posiadającego zapachu, gdyż:

- ma on kilkakrotnie większą moc oddziaływania,
- wystarczy niewielka ilość, by osiągnąć efekt zainteresowania drugiej osoby,
- można je dowolnie łączyć z ulubionymi perfumami, bez obaw o osłabienie działania zakupionej mieszanki.

To co możemy powiedzieć niemal zawsze, jeśli chodzi o samodzielny wybór feromonów, to fakt, że obiektywnym wyznacznikiem jest tu cena. Im wyższa wartość przy pojemności do 15 ml, tym większa pewność, że stężenie feromonów jest tutaj większe, bardziej odczuwalne przed podświadomości odbiorcy, a więc i korzystniejsze dla naszych klientów. Oto co we współpracy z osobami odwiedzającymi nasz sklep (m. in. popularnością oraz ponownym zakupem produktów) udało się nam ustalić i przełożyć na poniższy ranking feromonów – wszystkie produkty występuja tu w dwóch wersjach, damskiej i męskiej:


1.
Pheromax Oxytrust 14 ml (obecnie najsilniejsze feromony na rynku, wzmocnione poprawiającą ich efektywność oksytocyną)

Pheromax OxyTrust 14ml - feromony dla kobiet2.

Pheromax 14ml (standardowa wersja feromonów na podryw o jednym z najwyższych stężeń na rynku)

Pheromax 14ml - feromony dla mężczyzn


3.
BTB 10 ml (ich skuteczność w kontaktach z innymi ludźmi jest na tyle uniwersalna, że robią prawdziwą furorę wśród osób potrzebujących dodatkowej dawki pewności siebie podczas spotkań biznesowych)
BTB 10ml - feromony dla mężczyzn

4.
Perfect Ten 10ml (skuteczne, o wysokim stężeniu, jednak na podstawie danych sprzedażowych nie tak popularne jak Pheromax)
Perfect Ten dla mężczyzn


5.
NPA 5ml (uniwersalne i efektywne – zapewniające dobrą zabawę w każdej sytuacji towarzyskiej)

NPA 5ml - feromony dla kobiet


6.
Pheromone Essence (najsilniejsza, skondensowana dawka Androsteronu dla sukcesu towarzyski i zawodowy)
Feromony Pheromone Essence damskieRanking feromonów perfumowanych

Pytacie nas jakie polecamy feromony i jakie są najlepsze. Przemycając kolejną informację na temat tej kategorii naszego asortymentu polecamy również przyjrzeć się ich wersją perfumowanym. Stanowią one dokładnie opracowaną mieszankę zapachu, który pobudza zmysły oraz pierwiastków atrakcyjności dostarczające przyjemność z kontaktu z ich użytkownikiem oraz pewności siebie do bardziej odważnego i skuteczniejszego flirtu. Pamiętając jedynie, że feromony działają słabiej na osoby, które już mają wyrobioną o nas opinię stworzyliśmy ich ranking (uwzględniający również sprzedaż wśród osób odwiedzających nasz sklep):


1.
Chikara 15ml
(mocą dorównują niemal wersji bezwonnej, a ich zapach na długo zapadnie z pamięci osób, z którymi będą mieli Państwo kontakt)
Chikara 15ml - feromony dla mężczyzn


2.
PASSION for HIM/HER (nasz markowe feromony perfumowane o podwyższonym stężeniu pierwiastków atrakcyjności)

PASSION for HER 100ml - damskie feromony zapachowe


3.
Love & Desire
(występują w trzech wersjach pojemności - 100 ml, 50 ml i 15 ml – i mają delikatny, stymulujący zmysły zapach)
Feromony Love & Desire damskie - 100 ml


4.
P6 25ml
(efekt tajemnicy i przyciągania w jednym flakoniku)

P6 25ml - feromony dla mężczyzn