Wczytuję dane...

Kosmetyki z feromonami

Przedstawiamy Państwu ofertę będącą połączeniem środków higieny i popularnych feromonów, czyli substancji odpowiedzialnych za wywołanie podświadomej reakcji zainteresowania i sympatii u innych osób w naszym otoczeniu. Te niewyczuwalne i niewidoczne dla oka substancje wpływają także na samego użytkownika, dając mu więcej pewności siebie i naturalną umiejętność do prowadzenia rozmowy, która zainteresuje partnera lub partnerkę tejże konwersacji.

Czytaj dalej...
Dostępne w naszym sklepie kosmetyki z feromonami to dobry pomysł na pożyteczne i przyjemne odświeżenie ciała przed ważnym spotkaniem biznesowym lub randką. Wystarczy wziąć prysznic ogolić się oraz wetrzeć w ciało jeden z rodzai naszych balsamów z feromonami, by opuścić własną łazienkę całkowicie odmienionym. Atrakcyjny, intrygujący i nienarzucający się zapach każdego z rodzajów tych produktów to niewątpliwie także ważna zaleta tego asortymentu marki Miiko Nakaido.

Wśród kosmetyków z feromonami, mają Państwo do wyboru:
- hydrożel po goleniu dla mężczyzn,
- balsam do ciała dla kobiet (wyżej już wspomniany),
- żele pod prysznic dla kobiet i mężczyzn.

Ilość mieszanek zapachowych jest tu na tyle duża, że wierzymy iż każdy znajdzie dla siebie coś idealnego. Kosmetyki z feromonami z tej kategorii podzieliliśmy dodatkowo na te dla kobiet i dla mężczyzn. Panowie zyskają dzięki nam stanowczość i siłę oddziaływania na otoczenia, z kolei dla Pań przygotowaliśmy nuty zapachowe zarówno lekkie, delikatne i niewinne, jak i dominujące i pikantne sugerujące, że dana kobieta lubi intensywne, acz romantyczne przygody.

W naszym asortymencie znajdują się hydrożele po goleniu dla mężczyzn, balsamy do ciała dla kobiet oraz żele pod prysznic dla mężczyzn i kobiet, dzięki którym możecie nie tylko skorzystać z unikalnych właściwości feromonów, ale również odpowiednio zadbać o pielęgnację ciała.

Żele pod prysznic oraz balsamy do ciała dla kobiet świetnie komponują się ze sobą (Miiko Nakaido oferuje te same kompozycje, zależnie od wybranej serii), natomiast hydrożele po goleniu dla mężczyzn nie tylko zapewnią uczucie komfortu każdemu facetowi, ale również umożliwią mu rozpalenie kobiecych zmysłów do czerwoności.

Feromony to dla każdego niepowtarzalna szansa na uczynienie swojego życia znacznie bardziej intensywnym, przyjemnym i... jeszcze piękniejszym!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów