Wczytuję dane...

Mydła cynamonowe

Czy istnieje alternatywa dla produkowanych masowo kosmetyków, których jedynym zadaniem jest zaspokojenie potrzeb jak największej liczby osób? Odpowiedzią są kosmetyki naturalne. Wytwarzane bez substancji konserwujących, dobrze działają na naszą skórę, nie powodując jej przesuszania i podrażnień. Lavea jest producentem ręcznie robionych mydeł. Pozbawione chemicznych dodatków, pięknie pachnące, wytwarzane na podstawie najlepszych receptur – stają się coraz popularniejsze. Jeśli szukasz mydła, które zaspokoi potrzeby twojej skóry i sprawi, że będzie długo piękna i młoda – sięgnij po ręcznie wytwarzane mydło cynamonowe.

Czytaj dalej...

Przyciąga wzrok pięknymi kolorami i zapachem cynamonu. Robione jest z dodatkiem jabłka lub oliwek - z korzyścią dla skóry. Cynamon od czasów starożytnych wykorzystywany jest jako przyprawa i roślina lecznicza. Mydło cynamonowe wykorzystuje dobroczynne właściwości cynamonu. To dzięki niemu pozbędziesz się wyprysków i wszelkich podrażnień, bowiem ma właściwości odkażające i antybakteryjne. Jest tak delikatne, że z powodzeniem mogą korzystać z mydła cynamonowego osoby cierpiące na alergię. Dodatkowo zapach cynamonu odpręża, wprawia w dobry nastrój, a jego właściwości rozgrzewające wykorzystasz, dodając je do ciepłej kąpieli – ustąpi ból mięśni, a całe ciało nabierze cudownego aromatu. Cynamon to również afrodyzjak, więc mydło cynamonowe łagodnie podkreśli twoją atrakcyjność. Dodatek jabłka i oliwek dodatkowo podniosą właściwości tego atrakcyjnego kosmetyku. Wyciąg z nasion jabłka ma działanie bakteriobójcze i odtruwające. Natomiast dodatek oliwek wspomaga działanie rozgrzewające i pielęgnujące, dzięki czemu kosmetyk zapobiega suchości skóry. Zarówno mydło cynamonowe z dodatkiem jabłka, jak i z dodatkiem oliwek, będzie doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.