Wczytuję dane...

Mydła waniliowe

Jak komfortowo zadbać o skórę i zdrowie? Naturalne kosmetyki stają się coraz popularniejsze. Dzięki temu, że pozbawione są konserwantów i innych agresywnych substancji chemicznych, w sposób naturalny działają na skórę, przywracając jej zdrowy wygląd. Producent ręcznie robionych mydeł, firma Lavea, zadbała, by swoim klientom dostarczyć kosmetyków najwyższej jakości. Mydło waniliowe w płynie jest naturalnym kosmetykiem, który, wykorzystując właściwości wanilii i miodu, zapobiega wysuszaniu, głównej przyczyny starzenia się skóry. Wanilia to jedna z najdroższych przypraw. Oprócz walorów smakowych, cenne są jej właściwości aromatyczne.

Czytaj dalej... To właśnie one powodują, że zapach mydła waniliowego kusi obietnicą komfortowego odprężenia po aktywnie spędzonym dniu. Piękny zapach będzie ci towarzyszył w czasie zabiegów pielęgnacyjnych i pozostanie z tobą na długo po ich zakończeniu. Dodatek miodu z wrzosów zapewnia dostarczenie skórze witamin, wzmacnia i dostarcza organizmowi energii. Miód ma silne właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne. Mydło waniliowe w pełni je wykorzystuje. Podstawą codziennej pielęgnacji skóry jest jej dokładne oczyszczenie. Miód ma właściwości oczyszczające skórę, bez podrażnień i likwidowania bariery ochronnej naskórka, jaką jest warstwa lipidowa. O skórę szczególnie powinny zadbać osoby starsze oraz te, których naskórek jest suchy i cienki. Niekorzystny wpływ na wygląd skóry mają także niektóre kosmetyki. Kąpiel z użyciem mydła waniliowego, sprawi, że skóra odzyska sprężystość, a nasza łazienka zamieni się w domowe SPA. Piękne opakowanie w kształcie starogreckiej amfory, nawiązuje do mitycznej substancji świata starożytnego – boskiego nektaru. Mydło waniliowe z miodem to wykwintny kosmetyk, sprawdzający się jako doskonały prezent dla najbliższej osoby. To dar natury dla zdrowia i urody.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.