Wczytuję dane...

Mydła greckie

Rynek polski zdobywają naturalne kosmetyki, przyjazne dla skóry, bez konserwantów i innych agresywnych chemicznych dodatków. Nie są testowane na laboratoryjnych zwierzętach, posiadają wszelkie wymagane atesty, wiec dla ekologów i ludzi broniących praw zwierząt, są to niezwykle istotne wartości. Ręcznie robione mydło greckie firmy Lavea , odwołuje się do tradycyjnych receptur i metod produkcji. Wzbogacane różnorodnymi dodatkami sprawia, że skóra odzyskuje swoje właściwości – sprężystość, miękkość i odpowiednie nawilżenie.

Czytaj dalej...Mydło greckie oliwkowe wykorzystuje dobroczynne właściwości oliwy z oliwek. Drzewa oliwne znane są od czasów starożytnych. Ich sok wykorzystywano do wytwarzania mikstur leczniczych, a także w kosmetyce. To starożytni Grecy namaszczali swoje ciała oliwą, która nie tylko chroniła przed oparzeniami słonecznymi i urazami, ale przede wszystkim nawilżała skórę, zapewniając jej młodość. Mydło greckie nawiązuje do tych starożytnych praktyk. Stosowanie mydła sprawi, że twoja skóra nabierze miękkości. Ma ono działanie przeciwrodnikowe, przywracające skórze młody wygląd. Mydła greckiego mogą używać osoby z trądzikiem, alergiami, niezależnie od wieku. Zawarta w oliwie witamina F, zapobiegnie jej wysuszaniu i rogowaceniu naskórka. Natomiast dodatek drobin peelingujących jest okazją do oczyszczenia skóry, niczym w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym. Wystarczy, że użyjesz mydła greckiego oliwkowego, masując ciało kulistymi i łagodnymi ruchami, aby skóra odzyskała zdrowy kolor i wygląd. Tak przygotowane ciało, szybko wchłania odżywcze kremy i mleczka. Piękne zdobienie mydła greckiego, atrakcyjne opakowanie, przystępna cena i tradycyjna receptura sprawiają, iż będzie doskonałym prezentem dla najbliższych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.