Wczytuję dane...

BON4

Czasem luksus i prostota mogą spowszednieć – nawet jeśli chodzi o tak przyjemną kategorię jak zabawki erotyczne. Wtedy nachodzi nas pragnienie, by oddać się odrobinie ekstrawagancji i zrobić coś nowego. Eksperymenty nie muszą być wcale spektakularne, o czy wie doskonale marka BON4, która pragnie zaoferować Państwu swój asortyment korków i zatyczek analnych, wzbogaconych o zabawne zakończenie (np. psi ogon). Naszym zdaniem to doskonała okazja dla tych spośród naszych klientów, którym dotychczas w sypialni brakowało pierwiastka zwierzęcego zatracenia się w rozkoszy.

Czytaj dalej...
Zatyczki i korki analne firmy BON4 to nie tylko ciekawy wygląd, ale i wysoki komfort użytkowania. Po pierwsze posiadają one różne rozmiary, co niewątpliwie może być istotne dla klientów o zróżnicowanym wzroście, budowie ciała, czy też doświadczeniu z podobnymi produktami. Po drugie dzięki użyciu silikonu medycznego są one bardzo delikatne dla skóry, a miękka i gładka powierzchnia maksymalnie podnosi wygodę zastosowania tego typu sprośnego wypełnienia. Po trzecie, ów silikon jest hipoalergiczny, łatwy w utrzymaniu czystości, oraz bardzo wytrzymały, więc nie muszą się Państwo obawiać, że podczas intensywnego użytkowania szybko stracą one swoje walory estetyczne oraz praktyczne.

Zanim jednak zacznie się machanie ogonkiem warto by również zadbać o odpowiednie nawilżenie oraz czystość, której wymagają niemal wszystkie zabawki przeznaczenia intymnego. Specyfikacja użytego materiału sugeruje, by w trosce o swoje ciało oraz powierzchnię korków i zatyczek analnych BON4 stosować tu jedynie lubrykanty na bazie wody oraz delikatne preparaty antybakteryjne przeznaczone specjalnie do pielęgnacji tego typu gadżetów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.