Wczytuję dane...

DOMESTIC PARTNER

Nie uświadczą tu Państwo wielobarwnego asortymentu, ani zbyt wielu tradycyjnych projektów produktów erotycznych. W ofercie zaprezentowanej przez firmę Domestic Partner dominuje czerń, a wszystkie produkty zostały wykonane z polichlorku winylu – tworzywa miękkiego, gładkiego i odpornego na zachlapania oraz wnikanie zabrudzeń lub bakterii. Dzięki tym niewątpliwym zaletom każde z wybranych przez Państwa produktów na pewno posłużą podczas wielu przyjemnych chwil spędzonych w samotności lub z partnerem. Dilda, korki analne oraz kulki analne tego producenta, choć już na pierwszy rzut oka sugerują, iż swobodne korzystanie z ich parametrów przygotowane jest dla doświadczonych użytkowników, to dzięki dobrze dobranemu rozmiarowi są w stanie również sprostać mniej zaawansowanym oczekiwaniom współczesnych klientów.

Czytaj dalej...
Jak już wspominaliśmy powyżej oferta Domestic Partner zgromadzona w tej kategorii jest niezwykle różnorodna. Jest ona także pod pewnymi względami także unikalna, bo tylko tutaj znajdą Państwo:
- korek analny w kształcie krasnala ogrodowego,
- dildo analne w kształcie przedramienia z zaciśniętą pięścią,
- kulki analne, których średnica korali wynosi aż 6 cm.

Stymulacja przy pomocy tego asortymentu opiera się w dużej mierze na średnicy oferowanych produktów oraz ich zakrzywieniu, fakturze oraz długości. Mogą być Państwo pewni, że jeśli chodzi o dotarcie do najgłębszych pokładów rozkoszy – oraz o stabilne korzystanie z chwil samotnej przyjemności – to korki analne, dilda i kulki analne Domestic Partner spełnią swoje zadanie, całkowicie wypełniając Państwa świat niebywałymi doznaniami zakończonymi spektakularnym spełnieniem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów