Wczytuję dane...

FLESHJACK

Fleshjack to marka, która za grupę docelową obrała sobie homoseksualnych mężczyzn. Asortyment, który z tego powodu oferują również jest więc bardzo spersonalizowany, gdyż dilda dla panów wymagają odpowiedniego podejścia do wzornictwa. Uwarunkowane jest to między innymi tym, że podczas stymulacji analnej wymaga się tu również precyzyjnej i bezpiecznej stymulacji prostaty. By osiągnąć jeszcze większą satysfakcję swoich klientów firma Fleshjack zdecydowała się opatrzyć dużą część swoich produktów twarzami (a właściwie wiernymi odlewami penisów) największych gwiazd gejowskiego porno.

Czytaj dalej...
Dilda z linii proponowanej przez tą markę niewątpliwie należały do mężczyzn szczodrze obdarzonych przez naturę. Już sama wielkość oraz średnica tych produktów przyjemnie działa na wyobraźnię, a wystarczy jedynie odrobina lubrykantu na bazie wody, by na własnej skórze przekonać się, że obietnice dane przez markę Fleshjack, mają pełne pokrycie w rzeczywistości.

Dość specyficzną grupą w tym asortymencie są elastyczne dilda o nazwie Mr. Limpy, które oprócz tego, że mogą stać się zabawnym prezentem, to również posiadają wiele właściwości, które pozwalają im na bardzo przyjemną stymulację swojego użytkownika. Są miękkie, przyjemne w dotyku oraz delikatne dla okolic intymnych, a przede wszystkim do złudzenia przypominają (wizualnie oraz w dotyku) ludzką skórę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów