Wczytuję dane...

LELO

Skandynawski producent LELO to w tej chwili jeden z najbardziej luksusowych dostawców produktów erotycznych na rynku europejskim. W każdym calu widać tu, że projektantom tychże gadżetów przyświecała misja, aby ich produkty wyglądały nowocześnie, a przy tym zachowały pełna funkcjonalność, mogącą konkurować a nawet przewyższyć to, co jest w stanie zaproponować konkurencja czy każde inne naturalistyczne dildo. Misję tę wykonali bardzo elegancko, tworząc wręcz biżuterię intymną (np. zatyczka analna) dla swoich klientów, którzy oprócz designu doceniają markę LELO również za jej wykonanie oraz użyte materiały.

Czytaj dalej...
Tradycyjnie już oraz idąc z duchem postępu w branży erotycznej ważną rolę gra tutaj hipoalergiczny silikon, który używany jest między innymi także w medycynie. Dzięki niemu użytkownik posiadający dildo lub korek analny tego producenta są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, a więc także i higieniczne, z czego z kolei wynika, że bardzo łatwo są Państwo w stanie zapewnić bezpieczeństwo swojemu ciału podczas zabawy z tymi gadżetami od LELO. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ wszystkie dilda i korki analne z tej części naszego asortymentu są w pełni wodoodporne (znaczy to np. że można je czyścić przy pomocy ciepłej wody z dodatkiem delikatnego mydła antybakteryjnego oraz bez obaw używać nawet największe ilości lubrykantu wodnego – i tylko takiego).

W przypadku firmy LELO należało by jeszcze dodać, że jest to jeden z niewielu producentów gadżetów erotycznych na świecie, który swoje dildo oraz korek analny pokrył stalą nierdzewną oraz... złotem. Pięknie błyszczące, chłodne metale to nie tylko okazja do zakosztowania odrobiny prestiżu, na który mało kto może sobie pozwolić, ale i urozmaicenie doznań płynących ze stymulacji przy pomocy tak wykończonych produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów