Wczytuję dane...

MARC DORCEL

Zaglądając do tej części oferty producenta Marc Dorcel nie można nie zauważyć, że jej główny trzon zajmują gadżety dla dorosłych w dwóch kolorach – czarnym i różowym. Wykonane z najwyższą precyzją oraz przy użyciu bezpiecznych dla Państwa ciała materiałów gwarantują także, że niezależnie od sytuacji ich użycie będzie w pełni komfortowe, a ewentualne czyszczenie i dezynfekcja całkowicie bezproblemowe. Do tego wyjątkowego grona należą przede wszystkim takie zabawki jak:
- dildo (proste, zakrzywione, jedno lub dwustronne),
- korek analny (w trzech rozmiarach i kilku wersjach estetycznych).

Czytaj dalej...
Zakup korka analnego lub jednego z dildo od firmy Marc Dorcel to nie tylko bardzo dobra jakość, ale i atrakcyjna cena, w porównaniu do podobnych gadżetów oferowanych przez konkurencję. Tym co jednak powinno zaważyć na Państwa decyzji i przekonać do zakupu właśnie w tej kategorii są kształty zgromadzonych tu zabawek – już przed użyciem działają one niezwykle stymulująco na Państwa... wyobraźnię.

Ciekawostką w tym rozkosznym asortymencie od Marc'a Dorcel'a nieoczekiwanie jest pojedyncze, białe dildo. Jego kształt może nie należy do innowacyjnych w tej grupie produktów, ale już fakt, że jest on w stanie świecić w ciemności, może zaskoczyć bardzo wielu użytkowników i użytkowniczek. Sprawia to, iż może ono stać się bardzo trafionym (i zabawnym) pomysłem na prezent dla swojej ukochanej, np. z okazji rocznicy związku – tak samo jak zresztą korek analny przyozdobiony piękną atrapą diamentu czy też rubinu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów