Wczytuję dane...

LAID

Marka LAID, której produkty prezentujemy w tej kategorii, to z jednej strony producent, który stawia w swojej ofercie na nowoczesne i minimalistyczne rozwiązania wzornicze, a z drugiej jest skory do eksperymentowania z nowymi materiałami, których branża erotyczna jeszcze nie zdążyła przetestować. Klientów odwiedzających tę część naszego sklepu czeka zatem bardzo miła niespodzianka – jeśli tym czego szukają jest korek analny lub dildo.

Czytaj dalej...
Dzięki ofercie przedstawionej przez firmę LAID będą mogli Państwo zaopatrzyć się w korek analny oraz dildo wykonane... z chińskiego, czarnego granitu. Materiał ten został poddany ręcznej obróbce – po tym jak przez niemal 500 ml lat tworzył się jego osad (warstwa po warstwie). Jeśli tego Państwu mało, to dla wymagających klientów mamy również małe co-nie-co z norweskiego kamienia księżycowego (skały magmowej typu głębinowego).

Dla klientów szukających nowoczesnego designu, lecz bez ekstrawagancji jeśli chodzi o użyte materiały, czeka tu również mała przyjemność (i to w dodatku w trzech przepięknych kolorach). Dilda LAID pokryte hipoalergicznym silikonem, może nie są tak oryginalne jak te wykonane ze skały księżycowej, czy korek analny z czarnego granitu, ale dla wielu naszych klientów mają nieodparty urok – i to w bardzo atrakcyjnej cenie! Ich zakrzywienie natomiast doskonale nadaje się do stymulacji kobiecego punktu G!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów