Wczytuję dane...

Elektrostymulacja

Dla jednych amatorów zabawek dla dorosłych wystarczy subtelne i niewielkie urozmaicenie, by na nowo odkryć przyjemność płynącą ze stymulacji intymnej, dla innych jest to jednak za mało lub poznali te gadżety tak dobrze, że zapragnęli nowych doznań. Dla takich klientów proponujemy asortyment takich producentów jak Mystim, czy Electrastim – najlepsza jakość, pełne bezpieczeństwo oraz wiele opcji na niezapomniane przygody z partnerem lub w chwilach słodkiej samotności – do którego należą między innymi:
- zestaw do elektrostymulacji,
- pętle, opaski, pierścienie, sondy,
- elektroda do elektrostymulacji,
- żel przewodzący,
- jednostka zasilająca z okablowaniem,
- pas cnoty z elektrostymulacją.

Czytaj dalej...
W naszym sklepie wyposażą się Państwo w pełni kompleksowo w produkty umożliwiające rozkoszne wykorzystanie impulsów elektrycznych. Każdy zestaw do elektrostymulacji marki Mystim czy Electrastim (zwarty i gotowy do działania!), jaki uda się Państwu skompletować – lub nabyć w całości po okazyjnej cenie – niewątpliwie będzie w stanie zapewnić tu całą masą miłych eksperymentów z własną przyjemnością, stymulując wybrane miejsca na ciele naszych klientów. Do tego celu można użyć naprawdę wielu produktów. Nie tylko pętle, opaski, pierścienie i sondy są w tej kategorii łakomym kąskiem dla odważnych hedonistów lub amatorów nowości (także w sypialni!). Dla bardziej wyrafinowanych klientów polecamy również pas cnoty z elektrostymulacją czy też różnego rodzaju elektrody przewodzące prąd. Niezależnie od wyboru oraz by zabawa była jak najbardziej komfortowa, polecamy skorzystać również z naszej propozycji, w której mieści się żel przewodzący oraz jednostka zasilająca z okablowaniem niezbędnym do bezpiecznej elektrostymulacji (serce i dusza całej zabawy).

Producenci, których wybraliśmy, aby reprezentowali naszą ofertę, są jednymi z liderów na europejskim runku zabawek erotycznych. Choć ich asortyment nie zawsze służy do elektrostymulacji to opcja ta wydaje się niezwykle kusząca, jeśli już posiada się produkty od Mystim czy Elecrastim. Pętle, opaski, pierścienie, sondy i wiele innych elementów można użyć zgodnie z tym co sugeruje producent, albo stosując się do zawartych w instrukcji porad dotyczących bezpieczeństwa, kreatywnie znaleźć nowe połączenie, gdzie zestaw do elektrostymulacji, w którego skład wchodzi żel przewodzący, jednostka zasilająca z okablowaniem czy elektroda do elektrostymulacji, przyczynią się do powstania jeszcze głębszej przyjemności.

Osobom oraz parom, które lubią odrobinę dominacji szczególnie polecamy pasy cnoty z elektrostymulacją – napięcie jakie powstanie podczas niemożności (chwilowej!) dania upustu swoim pragnieniom na pewno zaowocuje najbardziej intensywnymi doznaniami w Państwa życiu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów