Wczytuję dane...

MYSTIM

Stymulacja intymna już sama w sobie powinna kierować się maksymalnym bezpieczeństwem przy zachowaniu odpowiednich parametrów przyjemności i satysfakcji z zabawy. Marka Mystim wydaje się doskonale zdawać sprawę zarówno z potrzeb swoich klientów, jak i tego, jaką ścieżka należy podążać, by te oczekiwania spełnić. Zgromadzony w tej kategorii asortyment jest w pełni dostępny dla Państwa, a właściwie dla tych z naszych klientów, którym do głowy (i lędźwi!) przyszło, by wprowadzić do sypialni mały eksperyment. Każdy zestaw do elektrostymulacji tego producenta można oczywiście skompletować samodzielnie (ewentualnie za poradą naszej obsługi klienta), ale nic nie stoi na przeszkodzie by nabyć wszystkie elementy w gotowym do zabawy pakiecie w niższej niż suma wartości produktów cenie. Co może trafić do takiej paczki-niespodzianki? Właściwie czego tylko dusza zapragnie! Mamy tu pętle, opaski, pierścienie, sondy, elektrody, żel przewodzący, jednostka zasilająca z okablowaniem czy też pasy cnoty z elektrostymulacją.

Czytaj dalej...
Każdy zestaw do elektrostymulacji od firmy Mystim to gwarancja elegancji, jakości oraz niezawodności. Tym oto sposobem, przepełnionym rozkosznymi impulsami elektrycznymi, przy wykorzystaniu takich elementów jak np. pętle, opaski, pierścienie, sondy, elektrody, żel przewodzący, jednostka zasilająca z okablowaniem oraz pasy cnoty z elektrostymulacją można spędzić całą masę czasu eksperymentując i odkrywając swoje wewnętrzne pragnienia.

Bardzo chętnie doradzimy Państwu wybór odpowiedniego modelu, rozmiaru lub pomożemy skompletować zestaw do elektrostymulacji, gdyż marka Mystim oferuje ponad 60 różnych elementów, z którymi można rozpocząć swoją elektryzującą przygodę. Dobrze dopasowane pętle, opaski, pierścienie i sondy, choć niewielkie, to dzięki żelowi przewodzącemu i jednostce zasilającej z pełnym okablowaniem, potrafią zdziałać prawdziwe cuda jeśli chodzi o podgrzanie atmosfery i niezapomnianą stymulację. Z kolei elektrody czy jeden z pasów cnoty z funkcją elektrostymulacji powinny przypaść do gustu zwłaszcza tym z Państwa, którzy mają ochotę na naprawdę intensywne doznania napędzane częstymi i rozkosznie pobudzającymi impulsami podczas całej zabawy (w samotności lub z partnerem, który wcielając się w rolę dominującą lub uległą pragnie dzielić z nami te momenty eksperymentalnych doznań).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów