Wczytuję dane...

ELECTRASTIM

Co ma wspólnego ludzka sfera intymna z impulsami elektrycznymi? Dla wielu naszych klientów zapewne bardzo niewiele lub nic, jednak nie jest to regułą. Asortyment zaproponowany przez Electrastim pokazuje, że wiele z zabaw, które z dużym prawdopodobieństwem uskuteczniają Państwo w zaciszu własnej sypialni może zostać wzbogacona o zupełnie nowe doznania. Weźmy np. takie elektrody w formie korków analnych. Normalnie dostarczają one uczucia wypełnienia, stanowią doskonały trening mięśni anusa czy też przygotowują do analnej penetracji. Wystarczy odpowiednio dobrać rozmiar, by komfortowo przeżyć pierwsze próby. Z czasem, kiedy już przyzwyczają się Państwo do jego rozmiaru może on dołączyć na stałe do intymnych zabaw z partnerem lub samotnych eskapad na teren intymnego spełnienia. A gdyby tak dodać do tego świata elektrostymulację – mikro skurcze mięśni uruchamiane w najgorętszym momencie pieszczot i gwarantujące silniejszy i dłuższy orgazm? Oczywiście na tym nie koniec pomysłów, z którym można by stworzyć zestaw do elektrostymulacji. Są przecież jeszcze pętle, opaski, pierścienie, sondy, żel przewodzący, a wszystko to zasilane dzięki mocy i programom, jakie posiada każda jednostka zasilająca z okablowaniem od producenta Electrastim.

Czytaj dalej...
Wiele z produktów, które posiada w swojej ofercie ten producent to ulepszone wersje zwykłych zabawek dla dorosłych. Pętle, opaski i pierścienie to nic innego jak erekcyjne obrączki i lassa dla mężczyzn pragnących dać swojej partnerce dłuższą i okazalszą przyjemność. Z kolei sondy mają tu za zadanie zastąpić tradycyjne dildo czy nawet te gadżety ze stali medycznej, które wprowadza się do cewki moczowej. Podobnie jest z elektrodami, choć one mogą być stosowane dwojako – do wzbogaconej penetracji lub przekazywania impulsów elektrycznych poprzez dotknięcie skóry kochanka. Wszystko to sprawia, że niezwykle łatwo znaleźć tu opcję idealną dla siebie i w razie potrzeby skompletować samodzielnie zestaw do elektrostymulacji Electrastim, który obowiązkowo powinien posiadać także jednostkę zasilającą z niezbędnym do tego okablowaniem oraz żel przewodzący (z dodatkową właściwością nawilżającą).

Materiały użyte do produkcji gadżetów tej firmy to niewątpliwie najlepszy i najbardziej higieniczny wybór spośród tego, co aktualnie funkcjonuje na światowym rynku zabawek erotycznych. Łatwe w dezynfekcji i odporne na wilgoć zabawki (sondy, elektrody, pętle, opaski, pierścienie itp.) na pewno dadzą więc Państwu poczucie bezpieczeństwa, a przy tym pozwolą się odprężyć i w pełni korzystać z nowo nabytych opcji stymulacji. Użycie, żelu przewodzącego dodatkowo zabezpieczy Państwa skórę przed podrażnieniami i zapewni optymalne warunki dla elektrod, które zawiera każdy zestaw do elektrostymulacji znajdujący się w tej części oferty naszego sklepu erotycznego. Każdy element jest tu naturalnie kompatybilny z jednostką zasilającą, więc na pewno nie będą mieli Państwo problemu z dopasowaniem odpowiedniego okablowania, by zasilić poszczególne gadżety przewodzące impulsy elektryczne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów