Wczytuję dane...

Korale i kulki

Bycie pewną siebie kobietą, która jednocześnie wie czego chce w łóżku i nie boi się po to sięgać, nie jest wcale takie proste. Potrzeba wielu ćwiczeń, by wspólnie z partnerem dojść do zadowalającego poziomu zgrania i wspólnie zbudować prywatna oazę, gdzie rozkosz będzie dostępna na każde wyciągnięcie ręki. Jeśli to właśnie to cię do nas sprowadziło to asortyment, w którym znajdują się kulki gejszy, będzie idealnym miejscem by poszukać idealnej opcji ratunkowej. Kategoria ta przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet (z wyjątkiem panów, którzy chcą sprawić swojej partnerce miłą niespodziankę).

Czytaj dalej...
Gama korzyści płynących z posiadania i ćwiczenia przy pomocy kulek gejszy jest niezwykle kuszącą lista profitów, z których istnienia powinna zdawać sobie sprawę każda kobieta – to przecież dla kobiet właśnie stworzono te gadżety (we współpracy z osobami będącymi autorytetami w dziedzinie medycyny). Dzięki kulkom gejszy rozwiniesz swoje mięśnie dnia miednicy (tzw. mięśnie Kegla), a to z kolei pomoże ci w:
- osiąganiu silniejszych orgazmów,
- kontroli nad ściankami pochwy, które będziesz mogła z czasem dowolnie obkurczać (w trakcie stosunku zapewniając sobie i partnerowi jeszcze lepszą stymulację),
- uporaniu się z problemem nietrzymania moczu oraz wysuwaniem się pochwy,
- przygotowaniu do porodu oraz odzyskaniu formy po narodzinach dziecka,
- zapewnieniu sobie odrobiny przyjemności dzięki ukrytym pod medycznym silikonem wibrującym ciężarkom, reagującym na każdy twój ruch.

Satysfakcję z naszej oferty sprawi ci na pewno również bogata gama kolorystyczna i estetyczna zgromadzonego w tej kategorii asortymentu. Kulki gejszy znajdujące się na wirtualnych pułkach w naszym sklepie internetowym różnią się ponadto: średnicą korali, ciężarem, ilością kulek (jedna lub dwie), materiałem z którego zostały wykonane (lub z którego zrobiony jest pas mocujący) oraz kształtem. Dzięki bliskiej współpracy z największymi polskimi dystrybutorami takich światowych marek jak
LELO, Bswish, Marc Dorcel, Ave czy Vibe Therapy, jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować twoje zamówienie (już jutro możesz mieć swoje własne kulki gejszy i rozpocząć ćwiczenia!). Z naszego sklepu nie wyjdziesz z pustymi rękami – bez względu na to czy jesteś początkującą użytkowniczką, czy też doskonale znasz już potrzeby swojego ciała.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów