Wczytuję dane...

BSWISH

Na wskroś klasyczne i idealnie wyprofilowane kulki gejszy, które zadowolą niejedną kobietę stroniąca od nowoczesnego wzornictwa. Tutaj magia tkwi w prostocie, która w żadnym stopniu nie umniejsza funkcjonalności zgromadzonych w tej kategorii produktów. Mamy tu więc połączenie wygody, stylu i estetycznego minimalizmu, a wszystko to skumulowane w gadżet dla kobiet od firmy BSWISH, który umożliwia im trening mięśni dna miednicy. Co daje ta odrobina wysiłku, kilkanaście minut na dzień? Bardzo wiele! Od lepszego opanowania własnych doznań podczas stosunku, przez danie swojemu partnerowi uczucia większego dopasowania podczas zbliżenia, aż po profilaktyczne działanie przeciw nietrzymaniu moczu, czy by przygotować swoje ciało do parcia podczas porodu.

Czytaj dalej...
Marka BSWISH funkcjonuje na polskim rynku zabawek dla dorosłych od bardzo wielu lat. Łącząc doskonałą jakość wykonania z praktycznymi możliwościami swoich gadżetów i atrakcyjnym cennikiem, znajduje się obecnie w wielu polskich domach – także pod postacią kulek gejszy. Firma ta dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników i użytkowniczek, pamiętając jednak, że to co praktyczne musi zawsze wiązać się z tym co przyjemne. Dlatego kulki gejszy tego producenta są tak gładkie i miłe w dotyku, a jednocześnie podtrzymujący je bas zakończony pętelką umożliwia komfortową aplikację ich oraz bezpieczne wyciągnięcie.

Kulik gejszy BSWISH nadają się zarówno dla początkujących użytkowniczek, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami mięśni Kegla, jak i dla kobiet, które pragną rozwijać swoje ciało i np. przejść od jednego koralika do dwóch, czy zwiększyć ciężar w stosunku do wcześniej używanych kulek. Dzięki hipoalergicznemu silikonowi cała zabawa będzie tu w pełni bezpieczna, a poziom higieny zachowany. Nadadzą się one również na prezent dla ukochanej lub innej ważnej kobiety w życiu mężczyzny, dlatego gorąco zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie oraz do kontaktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów