Wczytuję dane...

JE JOUE

Najważniejsze w stosowaniu kulek gejszy są regularność i odrobina wolnego czasu. Nigdy nie jest jednak tak, że pierwsze kupione przez ciebie koraliki będą równie efektywne po kilku miesiącach budowania kondycji mięśni dna miednicy. Z czasem na pewno odczujesz potrzebę by zainwestować w cięższe ciężarki lub większą średnicę kulek, dlaczego więc nie zadbać o to już teraz. Oczywiście możesz poprzestać na efektach, które już osiągnęłaś (lub niedługo osiągniesz), ale czy nie kusi cię, by zaopatrzyć się w zestaw umożliwiający wypracowanie postępów i kontynuowanie ćwiczeń, bez konieczności dokonywania kolejnych zakupów. Produkty marki JE JOUE dają ci taką możliwość.

Czytaj dalej...
Asortyment producenta JE JOUE składa się z dwóch opcji do wyboru:
- pojedynczych kulek gejszy o uniwersalnym rozmiarze, dopasowanych do fizjonomii początkujących użytkowniczek oraz kobiet, które chcą utrzymać odpowiedni poziom siły mięśni Kegla,
- zestawu trzech produktów, dzięki którym będziesz mogła przejść kolejne etapy i wypracować jeszcze lepsze efekty.

Oferta ta pod względem wzornictwa prezentuje się bardzo minimalistycznie, jednak nie powinny cię zwieść pozory, gdyż jeśli chodzi o funkcjonalność dorównują one wyrobom innych firm, popularnych na światowym rynku gadżetów dla dorosłych. Kulki gejszy od JE JOUE posiadają wszystko czego można wymagać od tego typu produktu: opływowy kształt ułatwiający aplikację, bezpieczny dla ciała materiał, pod którym skryte są ciężarki, praktyczny i solidny sznureczek ułatwiający wyciągnięcie ich po skończonych ćwiczeniach oraz gładką powierzchnię nadającą całej zabawie dodatkowej nutki przyjemności. Według nas warto zapoznać się z tą opcją – czy to ze względu na profilaktykę związaną z problemem nietrzymania moczu, przygotowaniem się do porodu, czy też zwiększeniem doznań podczas stosunku z partnerem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów