Wczytuję dane...

JOY DIVISION

Marka JOY DIVISION znana jest z tego, że jej gadżety erotyczne reprezentują bardzo dobrą jakość wykonania oraz użytych do ich produkcji materiałów, a przy tym wyglądają bardzo estetycznie choć prosto. Oprócz kulek gejszy znajdują się tu również tzw. kulki analne (o mniejszej średnicy i przynajmniej trzykrotnie większej liczbie koralików). Dzięki temu prostemu zabiegowi spektrum stymulacji w sypialni naszych klientów ma szansę poszerzyć się jeszcze bardziej o nowe doznania, a przy tym nauczyć kochanków nowego spojrzenia na swoją seksualność i potrzeby.

Czytaj dalej...
Kulki gejszy i kulki analne wyprodukowane przez JOY DIVISION stworzone zostały z myślą o szerokiej grupie klientek, posiadającej bardzo różne potrzeby oraz fizjonomię. Dla niskich Pań przygotowaliśmy tu wersje z pojedynczym koralikiem oraz te z mniejszą średnicą (naturalnie wszystkie w przepięknych i kobiecych kolorach). Nieco mniej filigranowym klientkom proponujemy liczny asortyment podwójnych kulek gejszy dostępnych w 3 różnych modelach. Podobnie rzecz się ma z kulkami analnymi – w ofercie marki JOY DIVISION znajdują się dwie długości tego odważnego gadżetu, który może z kolei przysłużyć się przyjemności obojga kochanków.

Korzystając z tego, co oferuje firma JOY DIVISION, można nie tylko wzbogacić swój repertuar rozkosznych metod stymulacji, ale co ważniejsze zadbać o zdrowie swojej partnerki. Sprawia to, że kulki gejszy są między innymi doskonałym pomysłem na prezent, gdyż po pierwsze pokazują jak bardzo mężczyzna troszczy się o zdrowie kobiety, a z drugiej są bardzo efektywne gdyż pomagają użytkowniczkom w walce z problemem nietrzymania moczu, wypadającej pochwy, czy w przygotowaniach do momentu porodu (oraz w odzyskaniu kondycji po narodzinach potomstwa).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów