Wczytuję dane...

LELO

Eleganckie i luksusowe kulki gejszy marki LELO wyróżniają się pod wieloma względami na tle produktów oferowanych przez konkurencję. Producent zadbał tu nie tylko o stronę funkcjonalną swojego asortymentu, ale i o walory wizualne, które na chwilę obecną pozwalają porównywać koraliki tej marki do biżuterii. To doskonały przykład, że użyteczność nie musi wcale wykluczać pięknego wzornictwa, który od wielu lat niezawodnie działa na wyobraźnie kobiet poszukujących w tej kategorii idealnego produktu dla siebie.

Czytaj dalej...
Zadbano tu o każdy szczegół. Korale połyskują perłowo, w zestawie otrzymujemy dwa komplety kulek o różnym ciężarze, co ma zachęcić i dać nam możliwość rozwijania osiągniętych postępów. Do produktów dołączony jest satynowy woreczek służący do przechowywania gadżetu, a pas, w którym mocuje się kulki, został wykonany z w pełni bezpiecznego silikonu o właściwościach hipoalergicznych. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w lubrykant na bazie wody by czerpać pełnymi garściami z korzyści i przyjemności, jakie daje posiadanie kulek gejszy LELO. Jest tu wersja o zmniejszonej średnicy, uniwersalna oraz elegancka i dyskretna wersja NOIR w kolorze głębokiej czerni, jeśli jednak to za mało to przygotowaliśmy również dla Państwa wibrujące jajeczko tego producenta, które interpretuje siłę twojego dotyku i na tej podstawie dobiera program masażu.

Oba rodzaje produktów (wibrujące jajeczko oraz kulki gejszy marki LELO) tego skandynawskiego producenta posiadają ponadto niewygórowaną cenę w stosunku do możliwości, jakie ze sobą niosą oraz przyjemności, jaką są w stanie sprawić, obdarowanej nimi kobiecie. Subtelne kolory, nowoczesny design, no i najwyższa higiena oraz łatwość utrzymania ich w czystości są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wybrednych Pań – zwłaszcza jeśli chodzi o inteligentną technologię, w którą wyposażone jej wibrujące jajeczko od LELO.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów