Wczytuję dane...

MARC DORCEL

Gadżety erotyczne firmy Marc Dorcel to bardzo konkretny i zarazem minimalistyczny asortyment. Nie da się ukryć, iż gadżety znajdujące się w tej kategorii przeznaczone są dla osób zdecydowanych i wiedzących, jakie potrzeby pragną zaspokoić. Zarówno kulki gejszy, jak i kulki analne, które umieściliśmy w tym miejscu nie ukrywają, że dawka przyjemności, którą mogą dać, jest naprawdę spora, a wszystko to otulone miękką i delikatna dla twojej skóry silikonową otoczką.

Czytaj dalej...
Przyzwyczailiśmy się już, że wszystko co pochodzi z linii produkcyjnych marki Marc Dorcel musi być albo różowe, albo czarne. Może trudno w to uwierzyć, ale właśnie tym barwnym sposobem najłatwiej jest poznać, czy dany gadżet pochodzi od tego producenta, czy to tylko inspiracja kształtem tego znakomitego wytwórcy zabawek dla dorosłych. Nic dziwnego, że kulki gejszy oraz kulki analne tej firmy są tak popularne. Marc Dorcel to przecież jeden z bardziej znanych producentów filmów spod znaku 18+, a 30 lat doświadczenia musiało się przełożyć na jakość oraz funkcjonalność ich oferty.

Korzyści z poznawania własnego ciała z marką Marc Dorcel jest cała masa. Podobnie jak konkurencyjne produkty z kategorii kulek gejszy tak i tutaj zakupiona zabawka pomaga swojej użytkowniczce w profilaktyce związanej z problemem nietrzymania moczu u kobiet, przygotowuje do efektywnego parcia podczas porodu, a co najważniejsze poprawia pewność siebie kobiety, która dzięki lepszemu panowaniu nad mięśniami Kegla może zwiększać dowolnie poziom dopasowania z partnerem podczas stosunku. Natomiast kulki analne rozbudzą w tym przypadku wyobraźnię każdego amatora przyjemności, który chciałby poeksperymentować z nowymi rodzajami stymulacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów