Wczytuję dane...

RIANNE S

Czasem wystarczy spojrzeć na coś by dowiedzieć się dla kogo przeznaczony jest dany gadżet. Możemy całkowicie nie wiedzieć do czego służą kulki gejszy, ale jeśli kiedykolwiek natkniemy się na ich egzemplarz wykonany w fabryce marki RIANNE S nie będziemy mieć wątpliwości, że chodzi tutaj o stricte damską zabawkę. Po pierwsze kolory kulek – cielisty, liliowy, koralowy i ciemnofioletowy (a wszystkie w przepięknej, pastelowej wersji otoczonej silikonem klasy medycznej). Po drugie załączone do zestawu eleganckie etui, które dobitnie utwierdza w przekonaniu, że w środku mogą znajdować się jedynie damskie „drobiazgi”. I wreszcie po trzecie czar jaki roztaczają wokół siebie produkty znajdujące się w tej kategorii, który sprawia, że uśmiechamy się urzeczeni i myślimy „ooo, jakie to słodkie”.

Czytaj dalej...
Z produktami tej marki ćwiczenia mięśni dna miednicy to prawdziwa frajda. Różne ciężary kulek pomagają w stopniowym budowaniu postępów, zwłaszcza że korale można dowolnie ze sobą konfigurować umieszczając je w specjalnie do tego stworzonym pasie z dwoma otworami. RIANNE S zadbało również o inne kwestie techniczne swoich kulek gejszy. Materiał, którym zostały one pokryte jest nie tylko hipoalergiczny, ale i łatwy w czyszczeniu, wodoodporny oraz delikatny dla skóry i miękki, co znacznie uprzyjemnia aplikację. Wystarczy odrobina dobrej jakości lubrykantu na bazie wody, by bez problemu wślizgnęły się w ciało swojej użytkowniczki i pozwoliły komfortowo rozpocząć budowanie kondycji mięśni Kegla.

Zalecane przez lekarzy kulki gejszy pomagają nie tylko w lepszym panowaniu nad mięśniami pochwy i w osiągnięciu bardziej satysfakcjonujących parametrów penetracji, ale i pomagają w profilaktyce oraz walce np. z dolegliwością związaną z nietrzymaniem moczu. Jeśli więc chodzi o podstawowe właściwości i korzyści, jakie posiada ta grupa produktów, to RIANNE S na pewno należy do marek, które sumiennie realizują je w swoim asortymencie. Wystarczy kilkanaście minut spędzonych na tych przyjemnie drgających ćwiczeniach, by sukcesywnie rozwinąć kontrolę nad swoim ciałem oraz podnieść samopoczucie (wiele kobiet zabiera swoje kulki – w sobie – do pracy lub też na spacer).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów