Wczytuję dane...

VIBE THERAPY

W korzystaniu z produktów przeznaczonych do zabaw intymnych chodzi głównie o to, by dawały one spełnienie, przyjemność oraz słodycz związaną z towarzyszącemu im odprężeniu. Mówiąc krótko chodzi tu o właściwości terapeutyczne, a to kulki gejszy od Vibe Therapy mają w standardzie (jak z resztą wszystkie produkty tego producenta). Przyjemnie gładka powierzchnia, szybko absorbująca temperaturę ciała, delikatna faktura silikonu oraz kształt, który bez problemu pozwala wprowadzić je do kobiecego ciała (z mała pomocą lubrykantu wodnego) to podstawowe zalety, które wpływają na komfort płynący z ich użytkowania.

Czytaj dalej...
Kulki gejszy od Vibe Therapy mają również bardzo bogate wnętrze. W dwóch „koralikach”, ukryte przed wzrokiem, spoczywają małe ciężarki. Gdy kobieta oddaje się akurat ćwiczeniom mięśni dna miednicy, drgają one podczas każdego, nawet najmniejszego, ruchu sprawiając tym samym wiele subtelnej przyjemności swojej użytkowniczce. Poza tym podtrzymujący je pas z hipoalergicznego silikonu umożliwia płynne i łatwe wyjęcie ich z ciała, w każdej chwili, gdy twoje mięśnie Kegla będą już zmęczone (przetrenowanie ich może prowadzić, jak w przypadku innych mięśni, do zakwasów).

Terapia z kulkami gejszy marki Vibe Therapy nie ogranicza się jedynie do przyjemnych ćwiczeń mających poprawić twoją sprawność w sypialni. Produkt ten stosowany jest również w profilaktyce oraz leczeniu takich schorzeń, jak nietrzymanie moczu u kobiet, czy wypadające narządy rodne. Stosowane odpowiedni kulki gejszy tego producenta mogą dać również bardzo wiele dobrego kobiecie, która chce przygotować się do chwili porodu oraz tej, która na skutek rozwiązania chce szybciej wrócić do formy i obkurczyć ścianki pochwy rozciągnięte przez noworodka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów