Lubrykanty i żele

Lubrykanty i żele to jeden z najbardziej istotnych, podstawowych elementów wyposażenia sypialni każdego miłośnika zmysłowego świata erotycznych doznań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas intymnych zbliżeń należy korzystać z kosmetyków najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie lubrykanty i żele od renomowanych, topowych producentów.

Czytaj dalej...
Zdecydowaliśmy się na produkty, które usatysfakcjonują naszych klientów w największym stopniu, wychodząc z założenia, że zasługują oni na wyłącznie topowe marki:
- Bijoux Indiscrets,
- Durex,
- Fleshlight,
- Intimate Organics,
- Joy Division,
- Lelo,
- Pasante,
- Pjur,
- Unimil,
- Shunga,
- Tenga.

Odpowiednie lubrykanty i żele pozwalają na znaczne ograniczenie dyskomfortu, gwarantując kobiecie szansę na właściwe nawilżenie miejsc intymnych. Część z nich wyróżnia duża różnorodność nut zapachowych, a większość można bez najmniejszych problemów stosować wraz z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

Dzięki tego typu kosmetykom możecie skoncentrować się wyłącznie na przyjemności, zapominając o wszystkich problemach. W naszej ofercie znajdują się lubrykanty i żele o różnych właściwościach, wśród których warto wymienić choćby wersje rozgrzewające, chłodzące, potęgujące przyjemność, rozluźniające mięśnie, smakowe, służące do masażu, opóźniające moment szczytowania i wiele innych.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z dystrybutorami topowych marek w kategorii lubrykantów i żeli. Sprawia to, że nasza oferta jest niezwykle bogata i różnorodna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów