PJUR

Wybór właściwych kosmetyków erotycznych to niezwykła szansa nie tylko na zapewnienie sobie odpowiedniego komfortu w trakcie miłosnych igraszek, ale również na intensyfikację doznań i urozmaicenie życia seksualnego. Mając świadomość, że dla naszych klientów liczy się zarówno jakość, jak i różnorodność oraz szeroki wybór, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z dystrybutorami marki Pjur, produkującej topowe lubrykanty i żele.

Czytaj dalej...
Lubrykanty i żele od Pjur z miejsca mogą stać się jednym z fundamentalnych elementów wyposażenia Waszej sypialni. Pokochacie ich efektywność oraz szereg unikalnych właściwości, dzięki którym poznacie zupełnie nowy wymiar doznań. Szeroki wybór kosmetyków erotycznych tego renomowanego producenta to gwarancja, że nawet najbardziej wybredny miłośnik zbliżeń odnajdzie idealny preparat dla siebie.

W bogatej ofercie marki Pjur znajdują się następujące lubrykanty i żele:
- lubrykanty Pjur na bazie wody,
- lubrykanty Pjur na bazie silikonu,
- lubrykanty Pjur wodno-silikonowe,
- Pjur lubrykanty specjalne.

Warto mieć świadomość, jak wiele różnych sposobów na rutynę gwarantuje Pjur. Oprócz niebywale różnorodnej oferty nawilżaczy, których celem jest zapewnienie partnerom odpowiedniego poślizgu, w naszej ofercie znajdują się również lubrykanty i żele dedykowane miłośnikom seksu analnego, opóźniające moment szczytowania czy pozwalające na uzyskanie subtelnego efektu chłodzenia.

Oferujemy kosmetyki erotyczne w opakowaniach różnej wielkości, dzięki czemu możecie eksperymentować do woli i w ten sposób odnaleźć swój ulubiony, idealny preparat. Lubrykanty i żele od Pjur to szansa na nowy etap w Waszym związku i zbliżenia tak intensywne, że ciężko to sobie nawet wyobrazić.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów