Wczytuję dane...

Masturbatory

Wyobraź sobie, że mogło by istnieć coś co nie tylko dorównuje stopniem dawania mężczyźnie przyjemności podczas tradycyjnego stosunku, ale dodatkowo urozmaica tego typu stymulacje, zapewniając facetowi zupełnie nową jakość zabawy. Teraz otwórz oczy (czyt. przewiń myszką w dół strony) i skonfrontuj swoją wyobraźnię z naszym asortymentem masturbatorów. Te funkcjonalne gadżety dla dżentelmenów są niezwykle funkcjonalną propozycją zarówno dla samotnych użytkowników, jak i tych, którzy chcą wprowadzić nietypowe urozmaicenie do sypialni dzielonej z partnerką. Jedno jest pewne – dzięki temu niepozornemu produktowi z bogatym wnętrzem uda ci się osiągnąć jeden z silniejszych orgazmów związanych ze stymulacja penisa.

Czytaj dalej...
Masturbatory w naszym sklepie podzielone są ze względu na producentów, jednak ich specyfikacja jasno pokazuje, że można uszeregować je również z uwagi na funkcje użytkowe, a mamy tu na myśli masturbatory analne, waginalne, oralne i takie, które są wynikiem kreatywności producenta, jak np. asortyment marki TENGA. Skoro jednak już mowa o producentach i markowej ofercie, to w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również gadżety tego typu zaprojektowane i wykonane w fabrykach Fleshlight, Fleshjack, Joy Litte, Kiiroo, Marc Dorcel, Sqweel oraz Rianne S.

Jak można zauważyć zapoznając się z produktami znajdującymi się w tej kategorii, nie zawsze są one tak dosłowne, że na pierwszy rzut oka można się domyślić, do czego służą. Najłatwiej jest oczywiście z tymi produktami, których wnętrze stanowią wierne odlewy części intymnych najpopularniejszych gwiazd z filmów dla dorosłych. Na zewnątrz wargi sromowe (a nawet autograf aktora/aktorki) nie można pomylić z niczym innym. Zaraz obok mamy natomiast coś co przypomina zakręcane termosy i dopiero otwierając mamy szansę ocenić, jakie właściwości i możliwości kryje wnętrze. Na samym końcu, choć nie mniej przydatne i reprezentujące równie wysoką jakość, plasują się masturbatory w kształcie jajka lub wyposażone w pierścień z obracającymi się języczkami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów