Wczytuję dane...

FLESHJACK

Nasz asortyment nie zna żadnych granic. Jeśli więc tym co cię podnieca jest drugi mężczyzna, to masturbatory z naszej oferty na pewno sprawią ci wiele frajdy. Sygnowane ustami i otworami analnymi największych gwiazd gejowskiego porno, wykonane z niezwykła starannością oraz dostępne w wielu wersjach na pewno przypadną ci do gustu i pobudzą wyobraźnię. Każdy masturbator należący do tej serii produktów Fleshjack posiada niezwykle stymulujące wnętrze wykonane z opatentowanego materiału, który bardzo dobrze imituje fakturę i miękkość ludzkiej skóry.

Czytaj dalej...
Masturbatory Flashjack to ponadto produkty wielokrotnego użytku oraz charakteryzujące się wysokim poziomem higieny. Umycie ich wnętrza nie stanowi żadnego problemu, gdyż tzw. „rękaw” masturbatora jest wyciągany i bardzo elastyczny (można wywrócić go na lewą stronę i spokojnie umyć ciepłą wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego). Regularne użytkowanie nie musi zatem ujemnie wpływać tu na żywotność produktu – wystarczy prawidłowo o niego dbać.

Oprócz modeli klasycznych oraz sygnowanych twarzami gwiazd gejowskich filmów dla dorosłych znajdziesz tu również takie perełki, jak masturbator z otworem oralnym wampira, przezroczysty, a nawet taki, który wygląda jak puszka napoju gazowanego. Masturbatory Fleshjack zdobyły dotychczas ogromną popularność na całym świecie. Część jej zawdzięczają swojemu wykonaniu, część doznaniom, jakie przynoszą swoim użytkownikom. Jeśli więc nie wiesz co kupić na prezent swojemu przyjacielowi to może to być bardzo ciekawa opcja.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów