Wczytuję dane...

FLESHLIGHT

Jeśli szukasz największego asortymentu w kategorii masturbatorów i jednocześnie marki, która odniosła dotychczas ogromny sukces sprzedażowy na całym świecie, to masturbatory FLESHLIGHT niemal na pewno cie zainteresują. Znajdziesz tu ponad 80 różnych produktów, które niezawodnie i z dużą dozą naturalnej przyjemności pozwolą ci rozładować napięcie seksualne oraz zapewnią niezwykle przyjemne chwilę relaksu. Każdy masturbator zaliczany do oferty tego producenta ma trochę inny wygląd. Fakt ten zawdzięczamy przede wszystkim sygnowaniu owych gadżetów dla mężczyzn twarzami (i nie tylko) najpopularniejszych kobiecych gwiazd występujących w filmach dla dorosłych.

Czytaj dalej...
Jeśli mielibyśmy dokonać dodatkowego podziału masturbatorów FLESHLIGHT to na pewno zrobilibyśmy to mając na uwadze rodzaj „otworu przyjemności”(usta, wagina, anus). Każdy z nich posiada swoją własną specyfikację dotycząca ukształtowania wnętrza, by jak najwierniej oddać doznania płynące z:
- głębokiego gardła i seksu oralnego,
- tradycyjnej penetracji,
- seksu analnego.
Sprawia to, że obojętnie który masturbator wybierzesz i którą z gwiazd porno upodobałeś sobie najbardziej, na pewno nie zawiedziesz się na produktach z tej serii.

Masturbatory FLESHLIGHT posiadają również całkiem sporo udogodnień odnoszących się do specyfikacji technicznej. By nie szukać daleko można by tu wymienić np. materiał, z którego wykonano rękaw (wnętrze) każdego masturbatora. Jest on nie tylko bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i właściwego poziomu higieny, ale i charakteryzuje się wyjątkową delikatnością, miękkością i fakturą do złudzenia przypominającą ludzką skórę. Nie ważne zatem czy masz ochotę na tradycyjna stymulację z Niną Hartley, czy na odrobinę perwersji z Jesse Jane – znajdujący się tu asortyment powinien zaspokoić twoją ciekawość... i potrzeby (nie zapomnij tylko o zaopatrzeniu się również w lubrykant na bazie wody, który pozwoli ci bezpiecznie cieszyć się bogatym wnętrzem tychże masturbatorów).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów