Wczytuję dane...

JOY LITE

Oferta producenta JOY LITE to asortyment dla mężczyzn o każdej orientacji seksualnej. Co prawda oferta nie jest tu imponująca pod względem ilości modeli, jednak różnorodność i jakość doznań (oraz wykonania tych gadżetów) całkowicie rekompensują tę drobną niedogodność. Tradycyjnie znajdziemy tu masturbatory wszystkich trzech typów – waginalny, analny i oralny – a każdy z nich sygnowany przez popularne gwiazdy filmów porno. Jak nie trudno zauważyć, każdy masturbator ma tu także jedną z trzech dostępnych faktur wewnętrznych, charakteryzujących się przede wszystkim średnicą kanału penetracyjnego i ułożeniem wewnętrznych wypustek, przeznaczonych do stymulacji penisa.

Czytaj dalej...
Na uwagę zasługuje tu także cennik produktów marki JOY LITE, który oferuje doskonałą jakość wykonania oraz niezapomniane doznania nie uszczuplając zbyt mocno twojego portfela. Masturbatory z serii hetero oraz te sygnowane przez gwiazdy gejowskich filmów dla dorosłych posiadają ponadto trwałą, ergonomiczną i dokładnie chroniącą rękaw masturbatora obudowę z tworzywa sztucznego. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na rozładowaniu napięcia, bez obaw że uszkodzisz swój gadżet (a także przechowywać go we w pełni sterylnych warunkach). Każdy masturbator po zamknięciu przypomina tu... latarkę, więc możesz liczyć również na dyskrecję, np. zabierając go ze sobą w dłuższą podróż.

Klienci decydujący się na zakup masturbatorów JOY LITE często wybierają je również na prezent (na wieczór kawalerski lub dla ukochanego mężczyzny). Wiele par używa produktów z tej kategorii jako jednego z urozmaiceń wspólnych chwil spędzonych w sypialni, zapewniając drugiej osobie różnorodną i ekscytującą możliwość doznania czegoś nowego. Masturbator staje się więc powoli jedną z zabawek, której przecież nie musisz się wstydzić, bowiem posiadanie jej sygnalizuje jedynie, że znasz swoje potrzeby i potrafisz je zaspokoić w bezpieczny i komfortowy sposób (wygoda użytkowania tychże gadżetów zależy od tego, czy użyjesz lubrykantu, koniecznie na bazie wody, więc nie zapomnij się w niego zaopatrzyć).

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.