Wczytuję dane...

KIIROO

Jak przystało na odpowiedzialnego producenta, KIIROO postanowiło uzupełnić rynek masturbatorów o gadżet, który będzie nie tylko innowacyjny pod względem użytej technologii, ale i dostarczy swoim użytkownikom przeżyć, jakie nie są w stanie zapewnić mu inne marki tego asortymentu. Już samo wzornictwo sugeruje tu, że mamy do czynienia z produktem nowoczesnym i luksusowym. Choć oferta ta zawiera tylko jeden model, to z powodzeniem może on konkurować z każdym innym, dostępnym obecnie na rynku, a to ze względu na specyfikę stymulacji. Funkcjonując już od dłuższego czasu w świadomości użytkowników z całego świata ów masturbator teledildoniczny pozwala między innymi na odbycie stosunku przy pomocy możliwości jakie daje Internet oraz bezprzewodowe przesyłanie danych za pośrednictwem technologi Bluetooth.

Czytaj dalej...
Masturbator KIIROO Onyx to urządzenie które może działać zarówno autonomicznie jak i ze współpracy z kompatybilnym wibratorem, tworząc rozkoszny zestaw dla par. Tajemnica sukcesu tego gadżetu kryje się w jego wnętrzu, które dzięki kontroli przez panel dotykowy, dziesięciu pierścieniom oraz zasilaniu akumulatora może w każdej chwili stać się idealną opcją na rozładowanie napięcia seksualnego, wzbogacając cały proces o wibracje. Na tym jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez masturbatory tej holenderskiej marki prosto z Amsterdamu. Flagową właściwością jest tu bowiem przesyłanie swoich doznań (oraz odbieraniu ich) pomiędzy nim a wyżej wspomnianym wibratorem.

Produkt dostępny jest do nabycia osobno lub w zestawie, co stanowi nie lada gratkę dla par, które szukają pomocy i ukojenia w dłuższej rozłące z ukochana osobą. KIIROO opracowało w tym przypadku technologię, która dzięki szyfrowanym połączeniom internetowym może wysyłać i mapować kształt narządów intymnych drugiego człowieka.

Wystarczy zatem dostęp do Sieci, by poczuć namiastkę bliskości drugiego człowieka... i zrewanżować się tym samym. W dowolnej chwili można także wyłączyć oferowana technologię i korzystać z przyjemności, jaką daje wnętrze tego masturbatora w tradycyjny (manualny) sposób. Ergonomia i elegancja masturbatora Onyx, oraz jakość użytych do jego produkcji materiałów na pewno dadzą ci wiele satysfakcji (zwłaszcza, że można go sparować także z drugim masturbatorem tego producenta).

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.