Wczytuję dane...

MARC DORCEL

Podczas gdy inni producenci inwestują zarówno we wnętrze swoich masturbatorów, jak i w ich obudowę, Marc Dorcel obrał strategię, by dostarczyć swoim klientom wielu niezapomnianych chwil opartych na prostej konstrukcji i niskiej cenie. Tak oto powstał skromny asortyment, w którym każdy masturbator jest jednocześnie dyskretnie mały, miękki oraz rozkosznie stymulujący. Na uwagę zasługuje tu również dyskrecja związana z jego wielkością, którą docenią zwłaszcza osoby udające się w podróż, a nie chcące utracić możliwości urozmaicenia swoich chwil samotności.

Czytaj dalej...
Pomimo niepozornej wielkości, masturbatory Marc Dorcel są bardzo rozciągliwe. Dzięki temu opinają one szczelnie członka, a znajdujące się wewnątrz wypustki, języczki itp. są jeszcze lepiej odczuwalne. Spotęgowane tym sposobem doznania potrafią głęboko zapaść w pamięć użytkownika jednocześnie zachowując maksymalne bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej intensywnej stymulacji. Jak podaje producent, każdy masturbator tej marki posiada właściwości hipoalergiczne, szczególnie istotne dla osób posiadających wrażliwą skórę oraz tendencję do reakcji obronnych w postaci zaczerwienień czy też swędzenia.

Nie ważne jest też jakim rozmiarem penisa dysponujesz bowiem użyty w tym wypadku elastomer jest niezwykle rozciągliwy. Marc Dorcel to doświadczony gracz na rynku zabawek dla dorosłych, dlatego jego produkty można stosować bez obaw, a jedynie z nadzieją (oczywiście nie płonną!) na godne spełnienie seksualne. Taki masturbator można ponadto używać wielokrotnie, jedynie myjąc go w ciepłej wodzie po każdym użyciu. To co łączy wszystkie masturbatory z tej serii (oraz w ogóle, wszystkie produkty z tej kategorii) to fakt, iż by zapewnić im jak najdłuższe funkcjonowanie, należy pamiętać by zaopatrzyć się w preparat poślizgowy na bazie wody, gdyż silikon w składzie mógłby uszkodzić strukturę każdego z tych produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów