Wczytuję dane...

TENGA

Nie od dziś wiadomo, że japońskie standardy różnią się od naszych – ale to dobrze, bo gdyby nie to na rynek europejski nie trafiły by masturbatory takie jak TENGA. Bez tego asortymentu życie samotnych mężczyzn niewątpliwie było by uboższe i wyczuwało by się wokół niego atmosferę niepokoju i smutku. Niepozorne opakowanie skrywa tu doskonale dopracowane wnętrze, a dzięki swojemu kształtowi oraz wykonaniu w żaden sposób nie jest w stanie zasugerować do czego służy dany masturbator bez pogłębienia wiedzy na ten temat.

Czytaj dalej...
Ich wygląd zewnętrzny jest tak niepozorny, że wielu początkujących użytkowników nie ma pojęcia jak wielkie możliwości daje im stymulacja z masturbatorami TENGA. Nawet najmniejsze spośród zgromadzonych produktów w tej kategorii posiadają idealną wręcz rozciągliwość (szczególnie Tenga Eggs), co pozwoli ci dostosować ją do wielkości swojego penisa. Umieszczone wewnątrz wypustki i żebrowania zapewnią ci tymczasem uczucie głębokiej penetracji drażniąc przyjemnie zakończenia nerwowe na całej długości członka. Jeśli więc chodzi o japońską myśl erotyczną, to możesz być pewny, że asortyment ten pozwoli ci poznać całkiem nowe sposoby stymulacji, stanowiące godna alternatywę tradycyjnego stosunku. Każdy taki masturbator to GŁĘBKI zachwyt i cała gama możliwości (np. z korzystając z lubrykantów wodnych chłodzących lub rozgrzewających).

Korzystanie z masturbatorów TENGA to również doskonałe ćwiczenie wytrzymałości, którą będziesz mógł pochwalić się następnie przed swoją partnerką w czasie intymnych chwil, spędzonych wspólnie w sypialni (czy gdzie wam tylko przyjdzie ochota). Oprócz kilku typów otworów – głębokie gardło zapewniające uczucie ssania, wąski otwór symulujący penetrację analną, czy też miękka tuba pozwalająca poczuć ci każdy ruch i uciskać najbardziej przyjemne miejsca na penisie – funkcjonuje tu kilka linii produktów przyprawiających o prawdziwy zawrót głowy (np. masturbator TENGA 3D lub wersja FLIP niezwykle łatwa w czyszczeniu i umożliwiająca skorzystanie z jednego z „przycisków” potęgujących doznania).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów