Wczytuję dane...

SQWEEL

Projektantom tej serii masturbatorów SQWEEL ewidentnie zależało, by dać męskiej części swoich klientów całą masę nowych doznań, które stanowią o jakości tej marki. Tajemnicą powodzenia gadżetów do stymulacji oralnej są w tym przypadku ułożone w kształt pierścienia silikonowe języczki. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz kilku programom działania i prędkości obrotów może to być bardzo ciekawa alternatywa dla popularnych masażerów dla mężczyzn. Masturbator ten rozchodzi się wręcz szybciej niż jest w stanie stworzyć go linia produkcyjną, a ciekawość podsycana wysokimi oczekiwaniami użytkowników (całkowicie uzasadnionymi!) mocno wpływa na jego popularność na rynku europejskim.

Czytaj dalej...
Oryginalna konstrukcja oraz niezapomniane chwile spędzone z masturbatorami SQWEEL mogą być w tym przypadku również udziałem twojej partnerki. To urozmaicenie stworzono niewątpliwie by co bardziej odważne pary mogły eksperymentować z pokładami swojej rozkoszy oraz nauczyć się czegoś nowego o wzajemnych potrzebach. Posiadanie takiego masturbatora-masażera to oczywiście również duża wygoda, deklasująca produkty wymagające pełnej obsługi manualnej. Nie czekaj więc z podjęciem decyzji – zwłaszcza, że możliwości tej zabawki warte są każdej wydanej złotówki.

Specyfikacja masturbatora SQWEEL oferuje użytkownikowi także wysoki poziom higieny. Silikonowy pierścień z języczkami można w każdej chwili odłączyć od urządzenia i bez obaw umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Poza tym materiał z którego wykonano ten element jest niezwykle delikatny dla skóry i (jak zapewnia producent) hipoalergiczny. Masturbatory z tej serii mogą być zatem stosowane przez osoby posiadające wrażliwą skórę, podatną na zaczerwienienia oraz podrażnienia.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.