Wczytuję dane...

RIANNE S

Przyjemność płynąca z bliskości z drugą osobą jest czymś co bardzo trudno zastąpić, choć nowe technologie usilnie starają się to osiągnąć. Firma RIANNE S zdecydowała się natomiast na projekt, który zamiast dzielić, łączy oboje kochanków. Z jednej strony mamy tu masturbator, z drugiej wibrator. Prosta konstrukcja, która stwarza bardzo wiele możliwości zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, może być tu wykorzystana bardzo kreatywnie, czego nie są w stanie dać Państwu inne masturbatory dostępne na rynku.

Czytaj dalej...
Holenderska firma, odpowiedzialna za asortyment RIANNE S, niejednokrotnie udowodniła już, że jeśli chodzi o luksusowe, eleganckie i nowoczesne gadżety dla dorosłych, to jej oferta może konkurować z innymi, popularnymi markami światowego rynku erotycznego. Zarówno wzornictwo tychże produktów, jak i specyfikacja techniczna stoją tu na bardzo wysokim poziomie. Patrząc z boku na masturbator tej marki w ogóle nie nasuwa się nam skojarzenie, że może w nim tkwić taki potencjał. Sprawia to, że jest on nie tylko bardzo dyskretny w porównaniu do innych masturbatorów, ale i jego użytkowanie wydaje się o wiele mniej „grzeszne”.

Silikon, jaki stosuje firma RIANNE S do produkcji swoich produktów (w tym masturbatorów-wibratorów) to jeden z najbardziej higienicznych surowców dostępnych na rynku. Będący mieszanką całkowicie hipoalergiczną, bez dodatku sztucznych zmiękczaczy, a przy tym o niskiej porowatości powierzchni, każdy masturbator bardzo łatwo opiera się wnikaniu w jego strukturę wszelkich bakterii oraz zabrudzeń. Zwieńczeniem dzieła są tu natomiast aż 3 silniczki, które zdolne są pracować w aż 7 różnych trybach wibracji. W kategorii wibratorów dla par nie znajdą Państwo bardziej uniwersalnego gadżetu, który można równie kreatynie wykorzystać podczas wspólnych chwil spędzonych na sypialnianych amorach.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.