Wczytuję dane...

Pasy cnoty

Pasy cnoty firm BON4, CB-X i Mystim to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dominujących kobiet, które chcą mieć kontrolę nad swoim kochankiem. Dzięki nim możesz uzyskać pełną gwarancję, że Twój partner zachowa wierność i będzie wręcz błagać o Twoją bliskość. Produkt ten to dla Ciebie szansa na zagwarantowanie partnerowi lekcji silnej woli – pozbawiony szans na masturbację zrozumie wreszcie, kto tak naprawdę rządzi w tym związku.

Czytaj dalej...
Te wyjątkowe gadżety erotyczne są często wybierane przez osoby, które straciły zaufanie do swojej bratniej duszy i chcą uzyskać prawdziwy dowód oddania. Jeżeli chcesz upewnić się, że Twój mężczyzna jest Ci wierny, pasy cnoty to sposób jakiego szukałaś. Masz obawy, że podczas wyjazdu służbowego skusi się na skok w bok? Nie ma lepszego rozwiązania niż uwięzienie jego męskości i zachowanie nad nim pełni władzy.

Hierarchia jest szalenie istotna w funkcjonowaniu każdego związku, a pasy cnoty to dla każdego faceta solidna lekcja pokory. Zależy Ci na podrażnieniu się z nim i zbudowaniu odpowiedniego napięcia seksualnego? Dzięki pasom cnoty od BON4, CB-X i Mystim, od tej chwili możesz sprawić, że będzie o Tobie marzył przez cały czas.

Oferujemy pasy cnoty z różnych materiałów – sama możesz wybrać, który najlepiej nadaje się na zawładnięcie zmysłami Twojego faceta. Solidne zamknięcie oraz kilka rozmiarów pierścienia wewnętrznego to szansa na zapewnienie mu choć odrobiny komfortu. Zamknięcie jego największego skarbu w klatce jest przecież wystarczającą karą, nie musi chyba cierpieć z powodu braku wygody, prawda?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji każdego klienta, w związku z czym dostępne na rynku gadżetów erotycznych pasy cnoty poddaliśmy selekcji i wybraliśmy wyłącznie te najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z pasami cnoty renomowanych producentów – BON4, CB-X i Mystim.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów