Wczytuję dane...

CB-X

Pasy cnoty to obowiązkowy element wyposażenia każdej dominy – nic nie zagwarantuje Twojemu kochankowi takiej lekcji pokory jak zamknięcie jego największego skarbu w klatce. W ten sposób zrozumie wreszcie, kogo powinien czcić i o kim śnić przez cały czas. Jeśli chcesz wyzwolić w nim najskrytsze pragnienia i sprawić, że nie będzie mógł przestać myśleć o Twoim wdzięku, trafiłaś we właściwe miejsce.

Czytaj dalej...
Jest to także świetnie rozwiązanie dla wszystkich kobiet niepewnych wierności swojego partnera – pasy cnoty od CB-X to perspektywa lekcji, podczas której zrozumie on, że powinien być oddany tylko Tobie.

Gwarancja zachowania wierności, kontrola, władza oraz uniemożliwienie mu zaspokajania się w samotności to efekty zamknięcia jego męskości w klatce. Marzyła Ci się kiedykolwiek sytuacja, w której facet błaga Cię o litość i choć odrobinę czułości? Najwyższy czas zrealizować Twoje najskrytsze sny.

Mamy świadomość, że gadżety erotyczne powinna cechować najwyższa jakość wykonania, odpowiedni materiał oraz funkcjonalność. Dlatego właśnie przeanalizowaliśmy rynek akcesoriów erotycznych i starannie wyselekcjonowaliśmy wyłącznie najlepsze pasy cnoty na nim dostępne. W ten sposób w naszej ofercie znalazły się pasy cnoty od CB-X.

Oferujemy pasy cnoty, dzięki którym Twój facet będzie śnić tylko o Tobie. Warto już teraz zadbać o hierarchię w związku i udowodnić mu, że to Ty rządzisz i decydujesz, a on powinien pokornie czekać na Twoje polecenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów