Wczytuję dane...

Mystim

Pasy cnoty to jeden z najczęściej wybieranych przez miłośniczki dominacji gadżetów erotycznych. Kierując się przekonaniem, że akcesoria erotyczne powinny być wyróżniać się właściwym wykonaniem, jakością, wykorzystaniem odpowiednich materiałów oraz funkcjonalnością, przeanalizowaliśmy rynek i dzięki temu możemy zaoferować Wam najwyższej klasy pasy cnoty od firmy Mystim.

Czytaj dalej...
Jeżeli kiedykolwiek pragnęłaś zdominować swojego faceta i zapewnić sobie pełną kontrolę nad jego pożądaniem, zamknięcie jego największego skarbu w klatce jest doskonałym rozwiązaniem. W ten sposób możesz sprawić, że będzie wręcz jęczeć, żebyś tylko poświęciła mu chwilę i dała odrobinę namiętności.

Daj mu solidną lekcję pokory oraz silnej woli – niech przypomni sobie, kto ma nad nim władzę i decyduje o jego ciele!Zbuduj takie napięcie seksualne, że jego zmysły będą płonąć, a oczy błagać o czułość. Za pomocą pasa cnoty możesz uczynić go całkowicie bezbronnym, gdyż nie będzie w stanie nawet zaspokoić się samemu.

Pasy cnoty od Mystim to nie tylko niepowtarzalna szansa na pełną kontrolę oraz dominację, ale także na zagwarantowanie sobie dowodu całkowitego oddania i wierności. Boisz się zdrady z jego strony? Możesz uwięzić jego męskość i przypomnieć mu, że ma czekać na Ciebie o każdej porze dnia i nocy.

Każdy facet powinien znać hierarchię i swoje miejsce w szeregu – pasy cnoty wyprodukowane przez renomowaną firmę Mystim to perspektywa uległości nawet w przypadku pozornie najsilniejszego z mężczyzn.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów