Wczytuję dane...

Pierścienie, sondy, tunele

Czasami wystarczy mały dodatek, by całkowicie odmienić tradycyjna stymulację miejsc intymnych. Dzięki takim zręcznym elementom, jak pierścienie wibracyjne, nakładki na penisa, tunele analne, czy też sondy do cewki moczowej można pobudzić najważniejsze strefy erogenne, zwiększyć podniecenie oraz przekazać dodatkowe impulsy ciału partnerki/partnera podczas stosunku. Choć niektóre z tych gadżetów przeznaczone są raczej dla doświadczonych użytkowników, potrafiących trafnie ocenić swoje potrzeby i wymagania, to na pewno znajdą tu Państwo również takie zabawki, które równie dobrze mogą stać się przyjemnym, amatorskim eksperymentem lub ciekawym urozmaiceniem w codziennej rutynie.

Czytaj dalej...
W przypadku wibrujących pierścieni dodatkowe doznania staną się udziałem obojga partnerów. Mężczyzna podczas penetracji będzie odczuwał lekkie wibracje, natomiast kobieta otrzyma mały, drgający impuls przy każdym zetknięciu silniczka z jej strefami erogennymi. Co się zaś tyczy nakładek na penisa, to ich głównym zadaniem jest realne zwiększenie grubości oraz długości męskiego członka, a w pewnych przypadkach także wzbogacenie stymulacji o obecność wypustek, czy prążków (lub uwydatnionych żył, które podczas wprowadzania penisa do pochwy odpowiednio stymulują jej unerwione wejście. Tunele analne i sondy to już jednak wyższy poziom wtajemniczenia, jeśli jednak pobudzają one Państwa wyobraźnię to chętnie zaproponujemy najbardziej optymalny wybór lub doradzimy, jak przeprowadzić udaną selekcję naszego bogatego asortymentu w celu wybrania gadżetu na miarę jego użytkownika.

Jedną z zalet zgromadzonych w tej kategorii produktów jest to, że odpowiednio użyte są w stanie zafundować kochankom niezwykle silne spełnienie. Nie kupuje się jednak tego typu dodatków jedynie dla orgazmów. Już sam fakt, że pierścienie wibracyjne, nakładki na penisa, sondy i tunele analne wprowadzają dodatkowe bodźce do stymulacji miejsc intymnych, a przy tym zostały wykonane z higienicznych i bezpiecznych dla Państwa organizmu materiałów (np. silikon hipoalergiczny czy polerowana stal medyczna) jest dużą zaletą tej części naszej oferty. Asortyment, który znajdą Państwo w tym miejscu na naszych wirtualnych pułkach sklepowych to wynik współpracy z dystrybutorami największych światowych marek gadżetów erotycznych, jak LELO, Nexus, BSWISH, Marc Dorcel, Mystim, Perfect Fit czy Titus Range.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów