Wczytuję dane...

BSWISH

Nie liczy się wielkość, ale jakość. Nie ważne jest ile kosztowała zabawka, istotne jest tylko czy wykonano ją z bezpiecznych materiałów i ze starannością tak ważną podczas stymulacji miejsc intymnych. Pierścienie wibracyjne marki BSWISH posiadają obie te zalety, a to czego nie posiadają szybko nadrabiają zaangażowaniem w sprawienie przyjemności swoim użytkownikom. Elastyczna część służąca do nakładania na penisa daje możliwość użytkowania ich przez mężczyzn bardzo różnie obdarzonych przez naturę. Również ich użytkowanie jest bardzo intuicyjne – od łatwego założenia przez pielęgnację, aż po kontrolę funkcji wibracyjnych.

Czytaj dalej...
Zaprojektowane tak by dać kochankom jak największe pole do popisu podczas łóżkowych igraszek, pierścienie wibracyjne od BSWISH posiadają budowę, która umożliwia dwie opcje stymulacji. Skierowanie „języczka w dół” daje możliwość drażnienia krocza, natomiast w tradycyjnej konfiguracji to łechtaczka staje się jego głównym celem. Wystarczy, że upewnią się Państwo, iż stosowany przez Państwa lubrykant został stworzony na bazie wody i nic nie powinno już stać na przeszkodzie by użyć jednej z zabawek znajdujących się w tej kategorii.

Pierścienie wibracyjne od firmy BSWISH przywędrowały do nas niemal 10 lat temu ze słonecznego Los Angeles w amerykańskim stanie Kalifornia. Od tego czasu sukcesywnie powiększają oni swój asortyment, który w tym przypadku zasilają doskonałej jakości pierścienie znane dziś również na terenie Afryki Południowej, Japonii czy też Europy Zachodniej. Choć wzornictwo jest tu nad wyraz minimalistyczne, to danie się zwieść ich niepozornym rozmiarom mogło by spowodować istny szok rozkoszy lub zepsuć pesymizmem zabawę z odkrywania możliwości, jakie posiadają pierścienie wibracyjne marki BSWISH.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów