Wczytuję dane...

JE JOUE

Co prawda rewolucja erotyczna, związana z gadżetami dla dorosłych, postępuje w naszym kraju dość wolno, jednak jeśli chodzi o pierścienie wibracyjne to przyzwyczailiśmy się już do tego, iż od czasu do czasu goszczą w naszej sypialni. Nic więc dziwnego, że tak popularna, światowa marka jak JE JOUE postanowiła stworzyć własną odpowiedź na zapotrzebowanie dotyczące tej części asortymentu erotycznego. Tak oto powstała poniższa oferta, która łączy w sobie wszystko to co najlepsze w tego typu zabawkach, oczywiście dodając od siebie małe co-nie-co w postaci wbudowanego akumulatora wielokrotnego ładowania przy pomocy technologi magnetycznej.

Czytaj dalej...
Jedyne o czym trzeba pamiętać używając pierścieni wibracyjnych od JE JOUE to by nie zapomnieć ich naładować, by część masująca była u góry penisa oraz by pod żadnym pozorem nie łączyć użytkowania zabawki z wykorzystaniem lubrykantu silikonowego (może on naruszyć powierzchnię sylikonu medycznego, którym pokryty jest ten rozkoszny produkt). Jedna zabawka, a ile przyjemności dla obojga partnerów!

Pierścienie wibracyjne zaprojektowane i wykonane w fabryce producenta JE JOUE posiadają cały szereg zalet, które nierzadko decydują o ich wyborze przez klientów naszego sklepu erotycznego:
- miękki i delikatny dla skóry materiał o właściwościach hipoalergicznych,
- całkowita wodoodporność (bawcie się, gdzie tylko chcecie, nawet pod prysznicem).
- 5 trybów masażu,
- wysoka kultura pracy, która zapewni wam maksymalną dyskrecję i nie zakłóci intymnego napięcia, które wyrośnie pomiędzy waszymi ciałami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów