Wczytuję dane...

MYSTIM

Asortyment erotycznej biżuterii na światowym rynku gadżetów dla dorosłych znacznie poszerzył się w ostatnich latach. Duży wkład w tenże rozwój miała niewątpliwie marka Mystim, w której ofercie można znaleźć całą gamę tego typu produktów. Pierścienie erekcyjne tej firmy to gwarancja doskonałej jakości, pełnego bezpieczeństwa oraz eleganckiego wyglądu, niezależnie od wybranej wersji, czy rozmiaru.

Czytaj dalej...
Pierścienie erekcyjne Mystim wykonane są całkowicie z nierdzewnej stali chirurgicznej, którą poza tym, że jest odporna na intensywne użytkowanie, to także wygląda estetycznie i jest łatwa w czyszczeniu. Decydując się na jeden z poniższych produktów otrzymują Państwo do wyboru trzy wersje rozmiarowe (48 mm, 51 mm, 55 mm) oraz wzornicze:
- polerowane,
- matowe,
- grawerowane.

Oczywiście gadżety te nie pełnią jedynie funkcji ozdoby. Biżuteria erotyczna, do której zaliczają się pierścienie erekcyjne od Mystim to oprócz świętego wyglądu i wykonania także cały szereg praktycznych profitów. Podstawowym zadaniem tych dopracowanych w każdym calu ringów zakładanych na trzon penisa jest wydłużenie stosunku. W jaki sposób? Odpowiedź jest bardzo prosta. W momencie wzwodu, gdy męski członek zwiększa swoje ukrwienie, a ciała jamiste rozszerzają się, pierścień erekcyjny zapewnia spowolniony odpływ krwi, sprawiający tym samym, że penis może dłużej pozostać w stanie pobudzenia oraz zachować swoją twardość i satysfakcjonującą wielkość.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów