Wczytuję dane...

ROCKS-OFF

Już sama myśl o pocałunku sprawia, ze się rumienisz, a w okolicy brzucha rozchodzi ci się rozkoszne ciepło? Od teraz możesz wzbogacić swój repertuar o bardzo intymny i namiętny rodzaj tej przyjemności, a to za sprawą marki ROCKS-OFF i wyprodukowanego przez nią pierścienia wibracyjnego. Z wyglądu to odcisk rysunkowych ust złożonych do pocałunku, jednak wnętrze kryje w sobie nie lada niespodziankę – miniaturowy wibrator, który przekazuje swoją moc obojgu partnerów. Prawidłowo założony jest w stanie skutecznie drażnić łechtaczkę, urozmaicając tym samym całe zbliżenie, które stanie się jego udziałem.

Czytaj dalej...
Pierścień wibrujący firmy ROCKS-OFF to produkt przeznaczony dla lubiących figlarne eksperymenty par. Jego elastyczność pozwoli na założenie i komfortowe użytkowanie przez każdego mężczyznę, niezależnie od rozmiaru jego penisa. Marka ta popularna jest zwłaszcza na rynku europejskim i choć w tej kategorii nie opracowała zbyt wielu alternatyw dla swojego całuśnego produktu, to od lat niezmiennie dba by cały jej asortyment był przykładem jakości wykonania oraz bezpieczeństwa dla używających go klientów.

Nie można zaprzeczyć, że taki kształt pierścienia wibracyjnego to bardzo innowacyjny pomysł, zdolny dodać pikanterii relacjom pomiędzy dwoma kochankami. Brytyjski producent ROCKS-OFF zadbał tu o najdrobniejsze szczegółu – począwszy od użytych materiałów, a kończąc na przyjemności płynącej z dotyku gadżetu w kontakcie z nagą skórą. Miła i gładka powierzchnia elastomeru sprawia ważnienie bardzo miękkiej, a towarzyszące jej wibracje sprawiły jak dotąd, że produkt ten rozszedł się w Europie w ponad 5 mln egzemplarzy i otrzymał wiele nagród zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na międzynarodowych targach erotycznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów