VELV'OR

Doświadczenie w branży erotycznej oraz opinie naszych klientów pozwalają nam sądzić, że jedną z ważniejszych zalet, jaką może posiadać pierścień erekcyjny jest komfort użytkowania oraz kształt, który potrafi dobrze dopasować się do męskiej fizjonomii ciała. Dzięki temu podczas stosunku nie trzeba się martwić o to, że spadnie on, czy też przekrzywi się, a można jedynie skupić na nieznanych dotąd parametrach stymulacji. Trochę inaczej, ale niemniej komfortowo, działa oferowane przez markę VELV'OR lasso erekcyjne, którego głównym zadaniem jest utrzymać jak najdłużej erekcję u mężczyzny, poprzez znaczne spowolnieni odpływu krwi z penisa.

Firma VELV'OR wydaje się bardzo dobrze znać potrzeby swoich klientów, gdyż jeśli chodzi o pierścień erekcyjny to w zależności od ustawienia „wypustki” może on stymulować łechtaczkę partnerki lub krocze używającego go kochanka. Z kolei lasso erekcyjne wyposażono w ręcznie robiony mechanizm pozwalający na manualne dostosowanie ucisku i wygodne dopasowanie go do swoich indywidualnych potrzeb czy też wyobrażeń.

Pierścień erekcyjny tejże firmy (jak podaje producent) można nosić cały dzień, bez obaw o swoje zdrowie. Dzięki stymulacji perineum użytkownik pozostanie przez cały czas w stanie podniecenia, a każde spełnienie da mu silniejszych orgazm oraz więcej czasu, by zaspokoić swoją partnerkę. A skoro już o czasie mowa... to lasso erekcyjne ma bardzo podobne właściwości, jednak ogranicza je czas w jakim można swobodnie korzystać z jego właściwości. Noszenie cały dzień nie wchodzi tu w grę (i mogło by być co najmniej mało komfortowe), jednak podczas stosunku na pewno da każdemu mężczyźnie więcej czasu, by się należycie wykazać przez swoją partnerką.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów