Wczytuję dane...

VELV'OR

Doświadczenie w branży erotycznej oraz opinie naszych klientów pozwalają nam sądzić, że jedną z ważniejszych zalet, jaką może posiadać pierścień erekcyjny jest komfort użytkowania oraz kształt, który potrafi dobrze dopasować się do męskiej fizjonomii ciała. Dzięki temu podczas stosunku nie trzeba się martwić o to, że spadnie on, czy też przekrzywi się, a można jedynie skupić na nieznanych dotąd parametrach stymulacji. Trochę inaczej, ale niemniej komfortowo, działa oferowane przez markę VELV'OR lasso erekcyjne, którego głównym zadaniem jest utrzymać jak najdłużej erekcję u mężczyzny, poprzez znaczne spowolnieni odpływu krwi z penisa.

Czytaj dalej...
Firma VELV'OR wydaje się bardzo dobrze znać potrzeby swoich klientów, gdyż jeśli chodzi o pierścień erekcyjny to w zależności od ustawienia „wypustki” może on stymulować łechtaczkę partnerki lub krocze używającego go kochanka. Z kolei lasso erekcyjne wyposażono w ręcznie robiony mechanizm pozwalający na manualne dostosowanie ucisku i wygodne dopasowanie go do swoich indywidualnych potrzeb czy też wyobrażeń.

Pierścień erekcyjny tejże firmy (jak podaje producent) można nosić cały dzień, bez obaw o swoje zdrowie. Dzięki stymulacji perineum użytkownik pozostanie przez cały czas w stanie podniecenia, a każde spełnienie da mu silniejszych orgazm oraz więcej czasu, by zaspokoić swoją partnerkę. A skoro już o czasie mowa... to lasso erekcyjne ma bardzo podobne właściwości, jednak ogranicza je czas w jakim można swobodnie korzystać z jego właściwości. Noszenie cały dzień nie wchodzi tu w grę (i mogło by być co najmniej mało komfortowe), jednak podczas stosunku na pewno da każdemu mężczyźnie więcej czasu, by się należycie wykazać przez swoją partnerką.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.