Wczytuję dane...

LAID

Utrzymanie długiej erekcji to dla niektórych mężczyzn całkiem spory kłopot. Z wiekiem problem ten narasta, dlatego wiele firm związanych z produkcją gadżetów dla dorosłych zdecydowało się odrobinę pomóc swoim klientom projektując swój autorski pierścień erekcyjny. Marka LAID posiada w tej kategorii dwa modele tego gadżetu w kolorystyce czerni i błękitu. Profilowany kształt oraz rozciągliwa budowa sprawiają tu jednak, że produkty te nie powodują dyskomfortu podczas użytkowania oraz zapewniają dodatkową stymulację dla partnerki (łechtaczki lub krocza) lub noszącego je mężczyzny (np. krocza).

Czytaj dalej...
Zaletą produktów tego producenta jest również fakt, iż są one hipoalergiczne. LAID dba o to, by nie tylko estetyka ich produktów przyciągała klientów, ale i bezpieczeństwo użytkowania, które w wielu przypadkach prowadzi do podrażnień lub wysypki. Jedyne o czym trzeba pamiętać to by założyć go na penisa i by zrobić to kiedy nie jest on w stanie wzwodu. Wtedy pierścień erekcyjny komfortowo zaciśnie się na twoim ciele, blokując odpływ krwi, która napłynęła do członka i tym samym poprawiając twoją potencje.

Wyprodukowany w Norwegii pierścień erekcyjny marki LAID to przykład nowoczesnego minimalizmu i klasycznego wzornictwa. Nieporowata struktura silikonu, z którego został wykonany pomoże ci utrzymać doskonałą higienę gadżetu, zapobiegnie wnikaniu zabrudzeń i bakterii, a przede wszystkim zapewni wrażenie, jakbyś dotykał ludzkiej skóry. Po zabawie (również z użyciem lubrykantów lecz tylko na bazie wody) możesz go umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego (tylko przed schowaniem pozwól mu wyschnąć).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów