Wczytuję dane...

TITUS RANGE

W tej kategorii znajdą Państwo jeden z bardziej luksusowych asortymentów dodatków erotycznych w branży gadżetów dla dorosłych. Titus Range to producent, który doskonale wie, jak połączyć elegancję i bezpieczeństwem, co dobitnie oddają wszystkie zgromadzone poniżej produkty. Oferowane przez nas pierścienie erekcyjne z linii produkcyjnej tej firmy wykonane są z najwyższą starannością oraz przy użyciu bezpiecznej dla organizmu stali medycznej. Podobnie ma się sprawa jeśli chodzi o sondy do cewki moczowej oraz wszelkie połączenia oferujące np. podwójną stymulację lub dodatkowe korzyści.

Czytaj dalej...
Stal medyczna w produktach marki Titus Range nie zawiera niklu, a więc nie ma obaw, że zabawa z udziałem akcesoriów tejże firmy skończy się reakcją alergiczną, czy tez innymi nieprzyjemnościami. Zarówno pierścienie erekcyjne jak i sondy do cewki moczowej dostępne są w tym wypadku w wielu rozmiarach (sztywna konstrukcja uniemożliwia im bowiem elastyczne dopasowanie się do anatomii użytkownika). Jeśli natomiast podejdą Państwo do tej decyzji z odpowiednim zapleczem wiedzy (lub skorzystają z możliwości doradztwa, jakiej chętnie udziela personel naszego sklepu) to na pewno nie będą Państwo żałować swojego wyboru.

Wśród poniższych produktów znajdą Państwo także wiele pomysłowych urozmaiceń, jak np. pierścień erekcyjny Titus Range z kulką do przeznaczoną do zatkania cewki moczowej, sondę z praktycznym pierścieniem zapewniającym jej stabilność oraz odpowiednio komfortowe warunki stymulacji czy też pierścień erekcyjny z kulka analną, utrwalający wzwód i jednocześnie stymulujący krocze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów