Wczytuję dane...

BON4

Pasy cnoty renomowanego producenta gadżetów erotycznych BON4 to niepowtarzalna szansa na zdominowanie swojego partnera i sprawienie, że będzie marzył tylko i wyłącznie o Twojej atencji. Jeśli kiedykolwiek marzyłaś o pełnej kontroli nad swoim kochankiem, znalazłaś doskonałe rozwiązanie. Daj mu prawdziwą lekcję silnej woli i uświadom mu, kto rządzi w Waszym związku.

Czytaj dalej...
Chcesz zagwarantować sobie pewność, że Twój facet Cię nie zdradzi na wyjeździe służbowym? Boisz się zostawić go samego w domu? Pasy cnoty to rewelacyjny dowód wierności – niech wreszcie udowodni, że to Ciebie wielbi i tylko o Tobie marzy.

Jeżeli kiedykolwiek pragnęłaś dać mu solidną lekcję pokory, pas cnoty uniemożliwi mu masturbację, a wszystkie jego zmysły i pragnienia będą ukierunkowane wyłącznie w Twoją stronę. Pasy cnoty to szansa dla każdej dominy, której przyjemność sprawia widok mężczyzny błagającego o choć odrobinę namiętności.

Pasy cnoty BON4 to produkt najwyższej jakości – różnorodne rozmiary i tworzywa, z których zostały wykonane, to szansa na zapewnienie partnerowi odpowiedniego komfortu. Przecież i tak ukarzesz go wystarczająco uwięzieniem jego męskości w klatce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – starannie zapoznaliśmy się z realiami rynku gadżetów erotycznych i wyselekcjonowaliśmy wyłącznie najlepsze pasy cnoty, a takie wychodzą spod szyldu BON4. Zdominuj swojego faceta i przypomnij mu kogo powinien wielbić.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów