Wczytuję dane...

Prezerwatywy

Odpowiednie prezerwatywy to niezbędny element wyposażenia każdego miłośnika seksu – nie tylko pomagają zapobiec niechcianej ciąży, ale również minimalizują ryzyko choroby wenerycznej. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie prezerwatywy renomowanych i uznanych na rynku producentów – DUREX, PASANTE i UNIMIL. Wśród dostępnych w naszym asortymencie kondomów wyróżnić można:

  • prezerwatywy lateksowe,
  • prezerwatywy nielateksowe,
  • opakowania po 3 szt.,
  • opakowania po 9, 10 i 12 szt.,
  • opakowania zbiorcze, 
  • prezerwatywy pojedyncze, 
  • maski oralne.

Czytaj dalej...


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnić jak najszerszy wybór – oferujemy zarówno prezerwatywy lateksowe, jak i nielateksowe. Właściwości prezerwatyw nielateksowych są takie same, jest to jednak doskonałe rozwiązanie dla osób uczulonych na lateks. Jakość wykonania jednych i drugich stoi na najwyższym poziomie, a kondomy od DUREX, UNIMIL i PASANTE to najczęściej wybierany przez Państwa towar tego typu.

Osoby preferujące zakup większej ilości prezerwatyw mogą zdecydować się na opakowania zbiorcze, które niemalże gwarantują pewność, że zabezpieczenia nie zabraknie w kluczowym momencie. W naszym asortymencie znajdują się również maski oralne, świetnie sprawdzające się w przypadku kobiet pragnących zapewnić sobie pełnię bezpieczeństwa i komfort podczas seksu oralnego.

Rynek akcesoriów erotycznych obfituje w producentów prezerwatyw, jednak my poddaliśmy dostępny na nim towar selekcji i zdecydowaliśmy się na współpracę wyłącznie z topowymi – DUREX, PASANTE i UNIMIL. Dzięki temu mamy pewność, że niezależnie od tego, czy decydują się Państwo na prezerwatywy lateksowe, prezerwatywy nielateksowe czy maski oralne, gwarantujemy towar najwyższej jakości.

Nie ma znaczenia również ilość – mogą Państwo zdecydować się na prezerwatywy pojedyncze, opakowania po 3 szt., opakowania po 9, 10 i 12 szt., czy większe opakowania zbiorcze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów