Wczytuję dane...

DUREX

DUREX to bez dwóch zdań jeden z najbardziej popularnych na rynku producentów prezerwatyw. Warto pamiętać, że kondomy to niezwykle ważny element wyposażenia każdego miłośnika erotycznych zbliżeń – nie tylko pozwalają zapobiec niechcianej ciąży, ale również chronią oboje partnerów przed chorobami wenerycznymi. W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć opakowania po 3 szt. oraz opakowania po 10 i 12 szt.

Czytaj dalej...
Prezerwatywy DUREX dostępne są w wielu różnych wariantach, a w naszym sklepie dostępne są między innymi wersje Extra Safe, Performa, Real Feel, Arouser, Fetherlite Ultima, Pleasuremax, Performax Intense, Invisible czy, oczywiście, Classic. Zatem niezależnie od tego, czy poszukują Państwo prezerwatyw przedłużających stosunek, gwarantujących dodatkowe nawilżenie, zwiększających zakres odczuwanej przyjemności czy może potęgujących poczucie bezpieczeństwa, z pewnością odnajdziecie coś dla siebie.

Wybrać można również preferowaną ilość kondomów – w naszym asortymencie znajdują się poręczne opakowania po 3 szt., idealne choćby w podróży, oraz ekonomiczne opakowania po 10 i 12 szt.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że prezerwatywy to jeden z najczęściej kupowanych i używanych akcesoriów o charakterze erotycznym, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferować wyłącznie kondomy od najlepszych producentów, a DUREX to marka ze ścisłego topu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą prezerwatyw DUREX – każdy miłośnik bezpiecznego seksu odnajdzie w niej coś dla siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów