Wczytuję dane...

Opakowania po 10 i 12 szt.

Prezerwatywy są bez wątpienia jednym z najbardziej powszechnych i najczęściej wykorzystywanych akcesoriów erotycznych, dlatego mamy świadomość jak istotna jest ich jakość. Dostępne na rynku kondomy poddaliśmy starannej selekcji, aby móc zaoferować Państwu wyłącznie towar od topowych producentów, a do takowych z pewnością należy firma DUREX.

Czytaj dalej...
Jedna z najpopularniejszych marek na rynku prezerwatyw oferuje opakowania po 10 i 12 szt., dzięki którym możesz zagwarantować sobie prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że nie zabraknie Państwu zabezpieczenia nawet w najmniej oczekiwanym momencie. Od tej chwili zapewnienie sobie ekonomicznego rozwiązania potęgującego poczucie komfortu jest niezwykle proste.

Opakowania po 10 i 12 szt. dostępne są w wielu różnych wariantach. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć nie tylko klasyczne prezerwatywy DUREX, ale również kondomy przedłużające stosunek, dodatkowo nawilżono, jeszcze bezpieczniejsze, zwiększające przyjemność i wiele innych.
Prezerwatywy DUREX to nie tylko perspektywa bezpiecznego seksu, podczas którego zminimalizowane jest ryzyko zajścia w niechcianą ciążę czy choroby wenerycznej, ale również szansa na intensyfikację doznań i poeksperymentowanie.

Warto mieć świadomość, że opakowania po 10 i 12 szt. są również naprawdę poręczne, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się do torebki czy plecaka – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zagwarantowanie sobie komfortu w każdej sytuacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów