Wczytuję dane...

PASANTE

Prezerwatywy to akcesorium erotyczne, z którego korzysta wyjątkowo wiele osób, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zaoferować Państwu wyłącznie kondomy od najlepszych producentów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na obecność marki PASANTE wśród naszego asortymentu.

Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów spod szyldu PASANTE wyodrębnić można między innymi:
- opakowania po 3 szt.,
- opakowania po 12 szt.,
- opakowania zbiorcze,
- prezerwatywy pojedyncze,
- maski oralne.

Czytaj dalej...
W naszej ofercie znajdują się różne wielkości pudełek – opakowania po 3 szt. są perfekcyjnym rozwiązaniem dla fanów eksperymentów, pragnących wypróbować kilka wariantów prezerwatyw, natomiast opakowania po 12 szt. doskonale sprawdzą się w przypadku osób ceniących sobie komfort niezależnie od sytuacji. Asortyment naszego sklepu obejmuje również opakowania zbiorcze, które odnajdą zwolenników przede wszystkim wśród miłośników ekonomicznych rozwiązań i długoterminowych zakupów.

Maski oralne to idealny wybór dla kobiet marzących o odpowiednim zaspokojeniu oralnym swojego partnera. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można zagwarantować sobie komfort oraz poczucie bezpieczeństwa – maski oralne minimalizują ryzyko zarażenia się różnego rodzaju chorobami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybór odpowiedniego asortymentu spod szyldu PASANTE – ten renomowany producent gwarantuje Państwu prezerwatywy pojedyncze, w opakowaniach po 3, 12 szt., opakowaniach zbiorczych oraz maski oralne najwyższej jakości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów