Wczytuję dane...

Opakowania po 3 szt.

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie zabezpieczenie podczas seksu to podstawa komfortu psychicznego obojga partnerów. Kondomy wysokiej jakości pozwalają spotęgować szanse na uniknięcie ciąży czy choroby wenerycznej. Właśnie ze względu na to, dostępne na rynku prezerwatywy poddaliśmy wnikliwej selekcji, aby zaoferować Państwu wyłącznie towar od renomowanych, topowych producentów.

Czytaj dalej...
Opakowania po 3 szt. doskonale sprawdzają się przede wszystkim w przypadku par, którym marzy się eksperymentowanie z różnego rodzaju prezerwatywami. Taki rozwiązanie pozwala na optymalną ocenę własnych preferencji i dokonanie właściwego wyboru.

Wśród prezerwatyw PASANTE, które można zakupić w opakowaniach po 3 szt., warto wyróżnić kilka różnych wariantów, a w naszej ofercie znajdują się między innymi:
- prezerwatywy ekstra nawilżone,
- intensyfikujące stymulację,
- damskie,
- w większym rozmiarze,
- w różnych wersjach zapachowych i smakowych,
- a nawet... świecące w ciemności!
- i inne.

Przy wyborze prezerwatyw spod szyldu PASANTE, warto mieć świadomość, że opakowania po 3 szt. zmieszczą się do kieszeni, plecaka czy torebki, dzięki czemu od tej chwili mogą Państwo zagwarantować sobie komfort płynący z bezpiecznego seksu w każdej, nawet najmniej spodziewanej sytuacji!

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu – oferujemy niezwykle szeroki wybór kondomów PASANTE. Opakowania po 3 szt. to fantastyczne rozwiązanie, nie istnieje przecież nic piękniejszego niż jeszcze bardziej namiętne doznania podczas seksu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów